تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 155551

برنامه طب ایرانی پنجشنبه ها زنده از ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه روانه آنتن رادیو سلامت می شود و پاسخگوی سئوالات شنوندگان درحوزه طب سنتی است.
به گزارش  سینماسینما ، برنامه “طب ایرانی” با محوریت طب سنتی روزهای پنجشنبه از رادیو سلامت پخش می شود. این برنامه علاوه بر پرداختن به طب سنتی در درمان بیماری ها، شایعاتی در این باره که در فضاهای مجازی دست به دست می چرخد هم مورد بررسی قرار می دهد.
به گفته ملیحه کاظمی، سردبیر وتهیه کننده برنامه، گاهی اخبار گمراه کننده از طب سنتی برای درمان بیماری ها در شبکه های اجتماعی به چشم می خورد که این اتفاق با ورود کرونا به ایران گسترده تر شد، به همین دلیل برنامه “طب ایرانی” با روش اصولی به تحلیل این اتفاقات و اخبار گمراه کننده و شایعات می پردازد و اطلاعات جامع و صحیح را از این طب در اختیار مردم می گذارد.
این برنامه در آیتم تاریخ با حضور دکتر آرمان زرگران (دکترای داروسازی عمومی و دکترای داروسازی سنتی) به تاریخ طب سنتی از ابتدا تاکنون می پردازد. همچنین در آیتم طب مکمل دکتر امیرهومن کاظمی (دکترای طب سوزنی) پاسخگوی سئوالات مردم است. دکتر شهرام کجوری مجری کارشناس برنامه را به عهده دارد و با دکترای طب سنتی درباره این طب صحبت می کند.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها