تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 121372

چهار اثر نمایشی تازه از تاریخ ۲۴ شهریورماه سال جاری در «پردیس تئاتر شهرزاد» روی صحنه می‌رود.
به گزارش سینماسینما، در دور جدید اجراهای پردیس تئاتر شهرزاد؛ چهار اثر نمایشی تازه از کارگردانان مختلف در این مجموعه روی صحنه خواهد رفت.

آیین افتتاح نمایش «هرکسی یا روز میمیرد یا شب،من شبانه روز» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان در تاریخ یکشنبه ۲۴ شهریورماه در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد برگزار خواهد شد و این نخستین اجرای این اثر نمایشی است که هر روز ساعت ۱۹ به صحنه خواهد رفت.

سجادافشاریان،مرتضی درویش زاده، نیکـو بستانــی، محمدلاریان، گیلد اویشکی، امیدسعیدی، سهیل کرمیـار، نیمـاخطیب شاد،علی مشایخـی، وحیـدحبیبیـان، ثمیـن داروغه، پریسا طهماسب،ارمغان خانمحمدی، کیمیـافیضـی، نستـرن نعمتی، هانـی صادقـی، منصوره بنی‌احمد، نگـــار قربانـــی‌، اشکان غلامی، دیانا حق‌شناس‌، رضا ارژنگ، محمد رحمانیان، علی یوسفی، ستوده میرخلف‌زاده بازیگرانی هستند که دراین نمایش به ایفای نقش می پردازند.

همچنین از سوی دیگر نمایش«آلزا» به کارگردانی محمدرضا آگاه در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد از تاریخ ۲۴ شهریورماه اجراهای خود را آغاز می‌کند.

«آلزا» یک نمایشنامه اقتباسی است و مضمونی اجتماعی دارد. باریگران آن جز چهره های جوان در حوزه آثار نمایشی محسوب می‌شوند. طبق برنامه ریزی های انجام شده نمایش «آلزا» هرشب ساعت ۱۹:۱۵ در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد شد.

شادی مهدی خانی، یگانه ماموریان، فرزانه نوشاد،سعید سلطانیان، مهدی کیان، سعید جاودان باریگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‎پردازند.

گفتنی است نمایش تازه دیگری که در روزهای نخست فصل پاییز در پردیس شهرزاد روی صحنه خواهد رفت؛ تازه ترین نمایش سهراب حسینی با عنوان «زیبایی گاهی زن است» خواهد بود. این نمایش روایتگر داستان زندگی مرد و زنی است که اسیر اتفاق‌هایی می‎شوند.

هومن برق نورد و بهاره افشاری بازیگران تازه ترین نمایش سهراب حسینی خواهند بود و این اثر نمایشی از تاریخ ۲۷ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن ارکیده پردیس شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «ستاره ها خاموش‌ند» عنوان اثر نمایشی تازه دیگری است که از تاریخ ۲۷ شهریورماه در سالن صنوبر روی صحنه خواهد رفت. این نمایش مضمونی اجتماعی دارد و به روابط میان انسان ها می پردازد. سیدمسعود نورزاده کارگردانی این نمایش را بر عهده خواهد داشت و امید رهبر، هلیا حمیدی، امیر صیرفی، علی کیانی، حسین براتی، مهشید زبردست و …. بازیگران این نمایش را تشکیل میدهند.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها