تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 83802
فیلمبرداری «سونامی»، اولین تجربه سینمایی میلاد صدرعاملی با حضور برانکو ایوانکوویچ، مربی پرسپولیس در کنار سینماگرانی چون هارون یشایایی، کیومرث پوراحمد و علی سرتیپی آغاز شد.

به گزارش سینماسینما، مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «سونامی» اولین ساخته میلاد صدرعاملی، روز گذشته ۱۵ فروردین در لوکیشنی در شهرک غرب برگزار شد.

رسول صدرعاملی، تهیه‌کنندگی و فرزندش میلاد صدرعاملی کارگردانی این فیلم را بر عهده دارند و در آن بازیگرانی از جمله بهرام رادان، محمدرضا غفاری، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاعی نوری و فرشته حسینی بازی می‌کنند.

از جمله بازیگرانی که روز گذشته در این مراسم افتتاحیه حضور داشتند، مهرداد صدیقیان، محمدرضا غفاری و فرشته حسینی بودند و فیلمبرداری با سکانسی از حضور صدیقیان و حسینی، بازیگر افغانستانی در مقابل دوربین آغاز شد.

این سکانس در لوکیشنی داخلی در مجتمعی واقع در شهرک غرب ضبط شد و چند تن از سینماگران از جمله هارون یشایایی، کیومرث پوراحمد، علی سرتیپی و دانش اقباشاوی در این مراسم افتتاحیه حضور داشتند.

فیلمبرداری این سکانس را برانکو ایوانکوویچ کلید زد که با گفتن «سه، دو، یک، حرکت» و همچنین کات دادن به نوعی آغاز فیلم را کارگردانی کرد.

میلاد صدرعاملی پیش از این مستندی را درباره زندگی شخصی برانکو ایوانکوویچ ساخته بود و «سونامی» اولین سینمایی او است که یک درام ورزشی محسوب می شود.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها