به گزارش سینما سینما، رضا ناجی بازیگر فیلم سینمایی«نهنگ عنبر» در گفتگو با برنا با اعلام اینکه ظرف یک هفته آینده فیلمبرداری قسمت دوم این اثر سینمایی آغاز خواهد شد، گفت: در حال حاضر گروه سازنده” نهنگ عنبر سلکشن رویا” در شهر ساری مشغول انتخاب لوکیشن‌های این اثر سینمایی هستند، زیرا بخشی از جریان روایی قسمت دوم این فیلم در این شهر فیلمبرداری خواهد شد.

وی با اعلام اینکه در قسمت دوم این اثر شاهد ازدواج ارژنگ و رویا خواهیم بود، گفت: نقش من در قسمت  دوم هم مانند قسمت نخست پررنگ است، امیدوارم اتفاق‌های که در ارتباط با قسمت نخست این اثر رخ داده است، دوباره تکرار نشود. چرا که سکانس های دادگاه، ورود به عرصه روزنامه نگاری به همراه رقص‌های مراسم ازدواج من حذف شد به طوری که اصلا چهره همسر من در فیلم دیده نشد. در هر صورت امیدوارم قست دوم نهنگ عنبر با ممیزی توسط شورای صدور پروانه نمایش مواجه نشود.

آخرین اثر سینمایی سامان مقدم سال گذشته پیش از ۷۰ روز به روی پرده سینماها قرار گرفت که با استقبال خیلی خوب مخاطبان مواجه شد به طوری که این اثر بعداز فیلم سینمایی “محمد رسول الله” دومین فیلم سینمایی پرفروش سال گذشته به حساب آمد که نزدیک به هشت میلیارد تومان در گیشه بدست آورد.

رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، رضا ناجی، نادر سلیمانی، امیرحسین رستمی، حسین سلیمانی، امید روحانی و… از جمله بازیگرانی بودند که در “نهنگ عنبر” نقش آفرینی کرده بودند.