تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 148361

اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران که به دلیل تعطیلی سینماها نیمه‌کاره مانده بود از اول بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

به‌گزارش سینماسینما، به نقل از ستاد خبری سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، اکران فیلم‌های راه‌یافته به بخش ملی و بین‌المللی این دوره از جشنواره به دو شکل آنلاین و حضوری، از یکم بهمن‌ماه شروع خواهد شد.

برگزاری این دوره از جشنواره که به‌دلیل محدودیت‌های ناشی از پاندمی ویروس کرونا و تعطیلی سینماها متوقف شده بود، از چهارشنبه ۱ بهمن‌ماه ۹۹ با اکران فیلم‌های کوتاه راه‌یافته در بخش ملی و بین‌الملل، در پردیس سینمایی ایران مال از سر گرفته می‌شود و تا ۶ بهمن‌ماه ادامه می‌یابد.

لازم به ذکر است آثار راه‌یافته به جشنواره سی‌وهفتم در دو بخش آنلاین که شامل بخشی از فیلم‌های کوتاه است که با اعلام تمایل و رضایت صاحبان این آثار به صورت آنلاین نمایش داده می‌شوند و بخش حضوری شامل تمامی آثار راه‌یافته، با ۲۵ درصد ظرفیت سالن‌ها و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و اعمال محدودیت‌های حفظ سلامتی اکران خواهند شد.

سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در تاریخ ۷ آبان‌ماه به‌دلیل تعطیلی سینماها، با برگزاری نشست‌های تخصصی به‌صورت آنلاین، آغاز به‌کار کرد و تا ۱۷ آبان‌ماه ادامه داشت.

بخش اکران جشنواره سی‌وهفتم از ۱ تا ۵ بهمن‌ماه ۹۹ برگزار می‌شود و ۶ بهمن‌ماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها