تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 149391

مناظره غیر محرمانه با هدف بررسی موضوعات روز جامعه و گفتگو پیرامون مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و … از جمعه ۱۰ بهمن روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو، غیر محرمانه در تلاش است تا دغدغه های روز جامعه را در تعامل با مردم به قاب تلویزیون بیاورد.

در این برنامه با بهره‌گیری از استودیومجازی، خروجی تصویری در ابعاد نزدیک به ۸۵٠ متر مربع و بالغ بر ٨٠ دوربین مجازی و واقعی را برای اولین بار به آنتن تلویزیون ایران خواهد فرستاد.
طراحی دکور این برنامه تلویزیونی نیز کاملا بصورت سه‌بعدی طراحی شده و با پردازش تصاویر دوربین‌های حاضر در استودیو و با بهره‌گیری از هوش مصنوعی شبیه‌سازی سه‌بعدی از فضای برنامه را انجام داده است.
غیر محرمانه با استفاده از تکنولوژی روز و فن آوری ویژوال (سه بعدی مجازی ) گام بزرگ و مهمی را در حوزه برنامه سازی نوین برداشته است و می تواند به عنوان یک الگو در حوزه تولید برنامه های تلویزیونی قرار گیرد.
گفتنی است استودیوهای مجازی هم از نظر جلوه‌های بصری زنده و هم قابلیت هایی که دستیابی به آن گاها در دنیای واقعی غیرممکن است، تنوع و کیفیت برنامه‌های تلویزیونی را در چندسال اخیر تحت تاثیر قرار داده اند.

غیرمحرمانه کاریست از گروه اقتصاد و دانش به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمدجعفر خسروی که جمعه بعد از اذان مغرب روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها