تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۲:۴۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 75429

به گزارش سینماسینما، مجید انتظامی پیشکسوت عرصه موسیقی درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: بالاخره سن که بالا می رود فراز و نشیب های خاص خود را دارد اما من با تمامی این سختی‌ها می سازم.

وی در مورد وضعیت جسمانی عزت الله انتظامی در همین راستا ادامه داد: حال پدر نیز خدا را شکر خوب بوده و رو به راه است. مشکل خاصی ندارد البته برخی مشکلات سطحی وجود دارد که آن هم به واسطه کهولت سن بوده و خوشبختانه جدی نیست.

مجید انتظامی

آهنگساز فیلم “روز واقعه” درباره احتمال حضور دوباره آقای بازیگر در سینما اضافه کرد: پدر این روزها بیشتر مشغول کتاب خواندن و تماشای تلویزیون است و فعلاً برای بازیگری برنامه خاصی را پیش رو ندارد.

آهنگساز فیلم سینمایی “آژانس شیشه‌ای” درباره برگزاری مراسم شب یلدا در خانواده انتظامی تصریح کرد: ما طبق معمول در آغاز سال نو و شب یلدا در خانه پدر جمع شده و به گفت‌وگو و شوخی و حرف زدن می پردازیم. هر کداممان از خانه غذا و یا وسیله ای به خانه پدر آورده و شب یلدا را دور هم سپری می کنیم.

انتظامی با آرزوی خوبشختی برای تمام مردم ایران خاطرنشان کرد: امیدوارم همه شب های ما شب یلدا باشد و همواره مناسبت و دلیلی برای جشن گرفتن داشته باشیم تا کمی سبک بال شویم. آرزو می کنم گرفتاری های روزمره تمام هموطنانم الخصوص مردم عزیز کرمانشاه که این روزها سختی های زیادی را تحمل می کنند نیز به زودی بر طرف شود.

منبع: میزان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها