تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 161625

 

برنامه کودک من با محوریت پاسخگویی سئوالات و دغدغه های والدین روانه آنتن رادیو سلامت می شود و درباره نحوه رفتار با کودکان آموزش های لازم را می دهد.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، فاطمه بی تقصیر، تهیه کننده برنامه کودک من در این باره می گوید: این برنامه از تولیدات گروه بهداشت روان رادیو سلامت است که با حضور دکتر سایناز مودت رواشناس کودک و نوجوان روانه آنتن می شود. در برنامه روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه به موضوع کودکان و آمادگی برای سال تحصیل می پردزایم که ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه پخش می شود.
وی ادامه می دهد: این برنامه پاسخگوی سئوالات و دغدغه های والدین است. تلاش می کنیم در قالب برنامه کودک من به موضوعات مختلف در حوزه بهداشت روان کودک بپردازیم و اطلاعاتی را در خصوص نحوه رفتار با کودک، آموزش سبک زندگی و مهارتهای ده گانه در اختیار والدین قرار دهیم.
محورهای برنامه شامل آموزش مهارت هایی در حوزه های خودآگاهی، همدلی، روابط بین فرد، ارتباط موثر، مقابله با استرس، مدیریت هیجان، حل مسئله، تصمیم گیری، تفکر خلاق، تفکر نقادانه و .. است. همچنین موضوعاتی همچون چگونه کودک با نشاطی داشته باشیم، آموزش عذرخواهی به کودک، افزایش اعتماد به نفس به کودک، نحوه تشویق کودک برای غذاخوردن و آموزش قوانین مختلف به کودک را مورد بررسی قرار گرفته می شود. مخاطبان می توانند اگر سوالی دارید درزمان پخش برنامه ۳۰۰۰۰۱۰۲ پیامک بدهند.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها