تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 154599


مسابقه رادیویی “هرم طلایی” از شنبه تا چهارشنبه به تهیه کنندگی سولماز عطایی از ساعت ۱۶ و ۵ دقیقه روانه آنتن رادیو سلامت می شود که در قالب پرسش و پاسخ از شنوندگان، تغذیه صحیح آموزش داده می شود.
به گزارش  سینماسینما، ایده مسابقه رادیویی هرم طلایی برگرفته از هرم غذایی است که در چهار طبقه طراحی شده است. این طبقات شامل غلات، میوه و سبزی، پروتئین و چربی و شیرینی هاست. به گفته سولماز عطایی، تهیه کننده در هر طبقه دو شنونده با یکدیگر رقابت می کنند و سئوالات تلفنی از آنها پرسیده می شود و باید پاسخ بدهند. اگر حداقل امتیاز یعنی ۹۰ امتیاز و یک ستاره بگیرند، می توانند وارد قله شوند.
چهار صندوق طلایی در بخش قله وجود دارد که شنوندگان با پاسخ دادن به سئوالات می توانند امتیازات این صندوق را کسب کنند و به فینال راه پیدا کنند و در نهایت نفر برگزیده انتخاب شود.
هدف از تولید مسابقه هرم طلایی، آموزش تغذیه سالم به شنوندگان است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶ و پنج دقیقه تا ۱۶ و ۲۵ دقیقه پخش می شود. همچنین این برنامه مورد توجه و بازخورد شنوندگان قرار گرفته و جزو برنامه های منتخب آنهاست. رضا شجاعی مجری، زهرا گلرخی سردبیر و نویسنده، حمید الهیاری بازیگر و پیام حسین زاده کارشناس هستند.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها