تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۰:۱۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 157509

 

رادیو سلامت در قالب برنامه مثبت ۱۲ و با حضور کارشناسان به موضوع خودزنی در نوجوانان می پردازد و راهکارهای کنترل با این موضوع را به والدین آموزش می دهد.

به گزارش سینماسینما ، فاطمه بی تقصیر، تهیه کننده برنامه مثبت ۱۲ در این باره توضیح می دهد: برنامه مثبت ۱۲ از تولیدات گروه سلامت روان رادیو سلامت، ۳۱ خرداد ماه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه پخش می شود. گاهی والدین با این موضوع رو به رو می شوند که نوجوان شان در مواجهه با مشکلات خودزنی می کنند. به همین دلیل ما در برنامه مثبت ۱۲ به والدین آموزش می دهیم که هم با دلایل این اتفاق آشنا شوند و هم اینکه راهکارهای کنترل خودزنی هم به والدین هم یاد بگیرند.
وی ادامه می دهد: این برنامه با حضور دکتر مهسا ساداتی، رواشناس کودک و نوجوان پخش می شود. موضوع برنامه مثبت ۱۲ که پنجم تیر ماه روانه آنتن می شود، نوجوانان و کنترل هیجان است. هفتم تیر ماه به موضوع نوجوانان و نگرانی و ترس از آینده (تحصیل و شغل) اختصاص دارد. کارشناس این دو روز دکتر ساداتی است. برنامه مثبت ۱۲، مختص والدینی است که فرزند نوجوان دارند و به آنها آموزش های لازم درباره رفتارهای نوجوانان داده می شود.
وی ادامه می دهد: این برنامه با حضور دکتر مهسا ساداتی روانشناس کودک و نوجوان روزهای شنبه و دوشنبه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه از گروه بهداشت و روان رادیو سلامت روانه آنتن می شود. والدین می توانند اگر سئوالی درباره نوجوان شان دارند با شماره ۳۰۰۰۰۱۰۲ در زمان پخش برنامه پیامک بدهند تا آنچه که لازم است درباره نوجوان شان بدانند، آموزش ببینند.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها