تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۰۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 164721

برنامه نفس دوم که روزهای پنجشنبه ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه از رادیو سلامت روانه آنتن می شود، تلاش دارد به شنوندگان حرکت های ورزشی را آموزش بدهد تا بتوانند تغییری در سبک زندگی شان فراهم کند.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، شهرام زین العابدینی، مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت در این باره توضیح می دهد: برنامه نفس دوم با هدف تغییر سبک زندگی و پیشگیری و درمان به واسطه حرکات ورزشی تولید و روانه آنتن می شود. این برنامه روزهای پنجشنبه ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه به مدت ۴۵ دقیقه پخش می شود. روز پنجشنبه چهارم آذر ماه به موضوع سواد فعالیت بدنی می پردازد. همچنین به تاثیر تمرینات هوازی پرداخت می شود که تا چه میزان می تواند به افراد دیابتی کمک کند. دکتر شهرزاد خسروی متخصص پزشکی ورزشی پاسخگوی سئوالات شنوندگان در این حوزه است.
برنامه نفس دوم شامل آیتم های مختلف اعم از آیتم لطفا چند لحظه در خصوص روانشناسی ورزشی است. این آیتم انگیزه های لازم برای ورزش کردن را به شنوندگان ارائه می کند تا از این طریق سلامتی شان را حفظ کنند. آیتم بازی در خانه به شنوندگان بازی هایی را آموزش می دهد که می توان در خانه انجام داد. همچنین آیتم بازی های محلی اختصاص به بازی هایی دارد که همراه با فعالیت های بدنی است. هر استان بازی های مختص به خودشان را دارند و ما این بازی ها را به شنوندگان معرفی می کنیم تا از این طریق فعالیت بدنی شان افزایش یابد.
این برنامه به تهیه کنندگی محسن کریمی و گویندگی امین ضیایی پخش می شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها