تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 4443

“کارن همایونفر” قرار است در قالب سومین همکاری خود با کارگردان “چ”، موسیقی فیلم سینمایی “بادیگارد” را بسازد. مراحل فیلمبرداری”بادیگارد”حاتمی‌کیا در هفته دوم مهرماه به پایان رسید.

«کارن همایونفر» قرار است که موسیقی فیلم سینمایی «بادیگارد» را بسازد و برای دومین بار در کنار این کارگردان باسابقه مهمان پرده نقره‌ای شود. مراحل فیلمبرداری بادیگارد حاتمی‌کیا در هفته دوم مهر و پس از حدود سه ماه در تهران به پایان رسید و مراحل پس تولید آن آغاز شده است. البته هنوز کارن همایونفر ساخت موسیقی این فیلم سینمایی را آغاز نکرده و او پس از اتمام مراحل تدوین، نت‌ها و کلاویه‌هایش را برای بادیگارد بسیج خواهد کرد. این برای سومین بار است که همایونفر برای یکی از ساخته‌های کارگردان «چ» آهنگسازی می‌کند. اولین همکاری مشترک همایونفر و حاتمی‌کیا به سریال «حلقه سبز» مربوط می‌شود. مجموعه‌ای که با بازی «حمید فرخ‌نژاد» از شبکه سوم سیما پخش شد.

دومین تجربه همکاری این آهنگساز با‌سابقه و کارگردان «آژانس شیشه‌ای» در قالب فیلم‌سینمایی «گزارش یک جشن» رقم خورد. اثری که سالها از تولید آن می‌گذرد و پس از توقیف هنوز سرنوشتش معلوم نیست. البته بادیگارد هم مضمونی کاملا سیاسی دارد و داستان شخصی به نام «حیدر» است که از مقامات و مسئولان عالی‌رتبه کشوری محافظت می‌کند. این بادیگارد در جریان کار خود با سوالات و تردید‌های گوناگون مواجه می‌شود.

«پرویز پرستویی»، «مریلا زارعی»، «محمود عزیزی» و «بابک حمیدیان» از جمله بازیگرانی هستند که رو به روی دوربین «محمود کلاری» ایفاگر نقش‌هایی بودند که ابراهیم حاتمی‌کیا به رشته تحریر درآورده و پرداخته بود. فیلمبرداری بادیگارد به تهیه‌کنندگی این کارگردان مطرح سینما از روز دهم تیرماه و مقارن با روز پانزدهم رمضان آغاز شد. عوامل تولید بادیگارد این روزها نیم نگاهی هم به سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر دارند و احتمالا جدیدترین ساخته حاتمی‌کیا پس از «چ» بهمن ماه امسال و در قالب بزرگترین رویداد سینمایی کشور به نمایش درآید.

منبع: نسیم

لینک کوتاه

نظرات شما

 1. محمد فاطمی
  ۲۰, بهمن, ۱۳۹۴ ۰:۳۳ ق٫ظ

  نقد ، یک گفتمان هنریست . و مثل هر دستگاه دیگری در این کائنات ، یک ورودی دارد ، یک پردازش و یک خروجی .
  منتقد شخصی ست که ابتدا اثر را تجزیه می کند ، سپس با کشف ارتباط تکه ها با هم ، آن را تحلیل می کند و در نهایت فهمش را شرح می دهد . حال ممکن است ارزش گذاری بکند ، یا نکند . به هر حال ارزش گذاری در حرف های او مستتر خواهد بود .
  حال شما بفرمایید ، حاتمی کیا تولید کننده چه اثری ست ؟ راجع به کدام منتقد ، و در چه مجلسی صحبت می کند ؟
  آقای فراستی چه ؟ آیا به این شیوه ی ساده ای که ذکر شد ، «نقد» می کند ؟ یا اینکه نه ، صرفن با قیاس بین فیلم ها ، و با یک ترازو ، آثار را کیله کرده و بعد سبک و سنگین کردنش را شرح می دهد ؟

نظر شما


آخرین ها