تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 24293

تیک آفتهیه کننده فیلم سینمایی «آه ای عبدالحلیم» که تاکنون چندین بار تغییر نام داده است، نام نهایی این اثر را «تیک آف» اعلام کرد.

به گزارش سینماسینما، طهورا ابوالقاسمی تهیه‌کننده جدیدترین فیلم احسان عبدی پور که با نام «آه ای عبدالحلیم» شناخته می‌شد گفت: ما از ابتدا چند اسم به عنوان نام های پیشنهادی این اثر به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه دادیم که نام «آتنا» از سوی آنها تایید شد ولی بعد از چندی با مذاکرات ما نام فیلم را از «آتنا» به «تیک آف» تغییر دادیم و در حال حاضر نام قطعی آن همان «تیک آف» است که به نظرم با توجه به مضمون فیلم، نام درخوری است.

این تهیه کننده با اشاره به تدوین مجدد این اثر بیان کرد: ما ابتدا به سرعت تدوینی روی فیلم انجام دادیم تا بتوانیم پروانه نمایش دریافت کنیم اما بعدها با تامل بیشتر به آن پرداختیم که در این تدوین مجدد نکات مدنظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را هم اعمال کردیم.

ابوالقاسمی درباره برخی تغییرات انجام شده بیان کرد: یکی از این تغییرات مربوط به کلیپ ۸ دقیقه ای موجود در فیلم بود که ما دوباره آن را تدوین کردیم و اصلاحیه‌های دیگر هم بر برخی از دیالوگ ها انجام شد. همچنین در قسمتی از فیلم علاوه بر موسیقی، نریشن هم وجود دارد که باید صدای دیالوگ ها را پایین می آوردیم که این اتفاق هم افتاد و با همه این اوصاف فیلم ما کوتاه نشده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: «تیک آف» اواخر آبان یا اوایل آذره ماه به نمایش در می آید که شرکت پخش کننده فیلم هم «بامداد فیلم» است. به نظرم فصل پاییز زمان مناسبی برای نمایش فیلم ما است.

 

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها