تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 151957

فیلم کوتاه آوافیلم کوتاه «آوا» در پانزدهمین دوره جشنواره Taoz Shorts و همچنین در هفتمین دوره جشنواره Beeston پذیرفته شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از روابط عمومی پروژه؛ فیلم کوتاه آوا به کارگردانی و نویسندگی ساسان کریمی و تهیه کنندگی لیلا بلوکات و سعید دادگر در اولین حضورهای بین‌المللی خود به جشنواره‌های Taos Shortz آمریکا و همچنین هفتمین دوره جشنواره Beeston در بریتانیا راه یافت و همزمان با این اتفاق پوستر این اثر توسط وحید ابوالحسین‌پور طراحی شد.

جشنواره بین‌المللی Taos Shortz آمریکا که پانزدهمین دوره خود را پشت سر می‌گذارد از ۱۹ تا ۲۱ مارچ برگزار می‌شود و هفتمین دوره جشنواره Beeston هم از ۲۲ تا ۲۸ مارچ میزبان آثاری از قاره‌های مختلف دنیا خواهد بود.

همچنین «آوا» این روزها در اولین حضور داخلی خود در جشنواره «هنر زنده است» به دبیری بهروز غریب‌پور و با کوشش هنرمندانی چون علی نصیریان، رضا کیانیان، فردین خلعتبری، محمدرضا علیقلی، پیمان یزدانیان، ابراهیم حقیقی، کامبیز درم‌بخش، محمود کلاری، فاطمه معتمدآریا ، آتیلا پسیانی روی پرده رفت که بخش فیلم این جشنواره با دبیری کمال تبریزی و حضور افرادی چون پیمان معادی، نیکی کریمی، رضا میرکریمی و شهرام مکری برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها