تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۸:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 146475

فرزندان مرحوم فرج‌الله سلحشور نسبت به دخل و تصرف احتمالی در فیلم‌نامه سریال «حضرت موسی (ع)» که پس از مرگ پدرشان ممکن است اعمال شود، ابراز نگرانی کردند.

 

به گزارش سینماسینما، فیلم‌نامه سریال «حضرت موسی(ع)» را فرج‌الله سلحشور نوشت و قصد ساختن این سریال را داشت که اجل مهلتش نداد و پس از او جمال شورجه قصد ساخت این سریال تاریخی ـ مذهبی را داشت که از قضا این کارگردان هم دچار بیماری شده و هنوز هم سلامتی خود را به طور کامل به دست نیاورده است.

اکنون ساخت سریال «حضرت موسی(ع)» به ابراهیم حاتمی کیا رسیده و او به زودی کارش را شروع خواهد کرد.

در این میان موسسه تبیان که در فیلم نامه این سریال طرف قرارداد سازمان صداوسیما بوده است، به نقل از فرزندان مرحوم سلحشور در نامه‌ای از رییس صداوسیما درخواست کرده تا حقوق آن مرحوم در رابطه با فیلم‌نامه حفظ شود.

در نامه‌ مدیر اجرایی موسسه فرهنگی ـ هنری تبیان به رییس صداوسیما آمده است:

«جناب آقای دکتر علی‌عسکری

ریاست محترم سازمان صداوسیما

با سلام تحیت

احتراما با عنایت به اخبار منتشر شده درخصوص تولید سریال «موسی کلیم الله (ع)» نوشته مرحوم فرج‌الله سلحشور، فرزندان مرحوم، آقایان ایوب سلحشور و بصیر سلحشور بر اساس مالکیت حقوقی و معنوی خود در این فیلم‌نامه، برخی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های خویش را به خصوص پیرامون نگارش و پژوهش مجدد این فیلم‌نامه به سمع و نظر حضرتعالی رسانده‌اند که به پیوست تقدیم می‌گردد.

موسسه فرهنگی ـ هنری تبیان به عنوان میراث ارزشمند آن هنرمند فقید که در این فیلم‌نامه فاخر نیز طرف قرارداد سازمان بوده، با تایید این نگرانی‌ها یقین دارد که جنابعالی در حراست از منویات مرحوم سلحشور در آن فیلم‌نامه، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهید کرد.

پیشاپیش از بذل توجه و عنایت آن جناب سپاسگزارم.»

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

آخرین ها