تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 72675

با پایان تدوین فیلم سینمایى “اتاق تاریک” به تهیه کنندگى و کارگردانى روح الله حجازى، این فیلم فرم حضور در سى و ششمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد تا نخستین نمایشش در جشنواره امسال باشد.

به گزارش سینماسینما، در حال حاضر مراحل صداگذارى ، ساخت موسیقى و ویژوال افکت فیلم به طور همزمان در حال انجام است تا نسخه اى از “اتاق تاریک” در موعد مقرر به دفتر جشنواره فجر ارسال شود.

“اتاق تاریک” پنجمین ساخته حجازى پس از فیلم هاى “درمیان ابرها”، “زندگى خصوصى آقا و خانم میم”، “زندگى مشترک آقاى محمودى و بانو” و “مرگ ماهى است.

حضور حجازى در دوره هاى مختلف فجر همواره با حواشى و اتفاقاتى همراه بوده است. “در میان ابرها” نخستین ساخته او در بیست و ششمین جشنواره فجر سیمرغ بهترین فیلم اول را دریافت کرد اما دو فیلم بعدى اش “زندگى خصوصى آقا و خانوم میم” و “زندگى مشترک آقاى محمودى و بانو” هردو به دلیل ممیزى از جشنواره فجر کنار گذاشته شدند و “زندگى مشترک …” بعد از دو سال توقیف و به دلیل حضور در جشنواره هاى خارجى فقط چند نمایش محدود در بخش خارج از مسابقه جشنواره داشت.

حجازى سه سال بعد از آخرین ساخته اش “مرگ ماهى” امسال با “اتاق تاریک” که تجربه اى متفاوت با سایر ساخته هایش محسوب مى شود به جشنواره فجر مى آید.

‏‎ساره بیات، ساعد سهیلى، محمد امامى، امیررضا رنجبران، مروارید کاشیان، ژیلا دایى، رضا احمدى با معرفى بازیگر خردسال؛ سید علیرضا میرسالارى بازیگران “اتاق تاریک” هستند.

در خلاصه داستان فیلم “اتاق تاریک” آمده است: فرهاد و هاله فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آنها را در مواجهه با مسائل جدیدی قرار می دهد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها