تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 149102

بعد از آنکه اعلام شد سریال «پیکی بلایندرز» به زودی به پایان می‌رسد، احتمال اینکه کیلین مورفی جیمزباند بعدی سینما شود، بیشتر شده است.

به گزارش سینماسینما، به نقل از مووی وب، طرفداران سریال گانگستری «پیکی بلایندرها» بعد از آنکه مشخص شد این سریال با فصل ششم به پایان می‌رسد، ناراحت شدند، اما به نظر می‌رسد این اتفاق باعث شده کیلین مورفی که نقش اصلی را در این سریال بازی می‌کند، وقت خالی بیشتری داشته باشد و احتمال انتخاب او برای ایفای نقش جیمزباند افزایش یابد.

از آنجا که طرفداران فیلم‌های سینمایی کیلین مورفی را با نقش‌های تبهکاری می شناسند، تصور او برای نقش جیمز باند سخت است. او قبل از بازی در سریال «پیکی بلایندرها» در فیلم شوالیه تاریکی نقش دشمن بتمن با نام «مترسک» را بازی کرده بود. او بیشتر نقش کسانی را بازی می‌کند که از ذهن خود استفاده می‌کنند تا قدرت فیزیکی. موضوعی که نزدیک بود شانس حضور در سریال «پیکی بلایندرز» را از او بگیرد.

گفته می‌شود فیلم سینمایی «زمانی برای مردن نیست» به عنوان بیست و پنجمین فیلم سینمایی جیمز باند، قرار است پنجمین و آخرین حضور دنیل کریگ در نقش جیمز باند باشد. از سال گذشته قرار بود این فیلم اکران شود و شایعاتی درباره انتخاب جیمز باند بعدی سینما مطرح شد. در کنار کیلین مورفی، تام هاردی هم گزینه دیگری برای ایفای نقش مامور ۰۰۷ است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها