تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 128730

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ریست» از نمایش این فیلم به صورت سیاه و سفید در جشنواره فیلم فجر نمایش خبر داد.

به گزارش سینماسینما، سید امیر سیدزاده تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ریست» از فیلم‌های راه‌یافته به بخش «نگاه نو» سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر درباره این فیلم سینمایی گفت: «ریست» به کارگردانی محمدرضا لطفی در حال تکمیل مراحل فنی است، موسیقی این فیلم توسط حمیدرضا یراقچیان و صداگذاری آن توسط حسین قورچیان به پایان رسیده است.

وی بیان کرد: البته این فیلم یک سری ویژوآل افکت دارد که در حال حاضر توسط شرکت مربوطه در مشهد در حال ساخت است. بخشی از این پروژه نیز در پراگ انجام شده که این بخش نیز به پایان رسیده است.

این تهیه‌کننده سینما با بیان اینکه تنها رنگ فیلم مانده است توضیح داد: تصمیم گرفتیم این فیلم را در جشنواره فیلم فجر به صورت سیاه و سفید نمایش دهیم و بعد از دریافت بازخورد از سوی مخاطبان جشنواره، تصمیم بگیریم که این اثر را چگونه ارائه کنیم.

وی با اشاره به اینکه به زودی نسخه دی‌سی‌پی فیلم در لابراتوآر آریا آماده می‌شود، توضیح داد: البته نام این فیلم نیز تا قبل از جشنواره فیلم فجر تغییر می‌کند که به زودی نام آن را اعلام می‌کنیم.

سیدزاده بیان کرد: این فیلم کنکاش و واکاوی درون آدم‌ها است، در واقع همه آدم‌ها یک درون و یک بیرون دارند و در این فیلم درون آدم‌ها توسط دوربین‌های مخفی روایت می‌شود.

در این فیلم بازیگرانی چون رضا بهبودی، سودابه بیضایی، محمد صدیقی مهر، حامد رحیمی نصر، پریسا محمدی و رقیه افشین پور حضور دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها