تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 136439

احسان علیخانی کارگردان و مجری برنامه «عصر جدید» گفت: ادامه ضبط برنامه با حضور تماشاگران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی امکان پذیر است اما منتظر دریافت پاسخ نامه‌ای هستیم که این مجوز از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا به طور رسمی به ما ابلاغ شود.

به گزارش سینماسینما، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا، فصل جدید برنامه استعدادیابی عصرجدید با حضور تماشاگران به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

احسان علیخانی کارگردان و مجری برنامه «عصرجدید» درباره از سرگیری ضبط این برنامه با حضور تماشاگران گفت: در هفته های گذشته چندین هزار مخاطب مسابقه استعدادیابی عصرجدید برای تماشای استعداد شرکت‌کنندگان نام نویسی کرده اند که در ماه های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان ضبط برنامه وجود ندارد.

علیخانی افزود: به دنبال روند کاهشی شیوع ویروس کرونا، طی مذاکرات شفاهی که با وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام داده ایم، ادامه ضبط برنامه با حضور تماشاگران با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری های اجتماعی امکان پذیر است اما منتظر دریافت پاسخ نامه ای هستیم که این مجوز از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا به طور رسمی به ما ابلاغ شود.

مجری عصرجدید خاطرنشان کرد: به منظور حفظ سلامت هموطنان و برای رعایت هرچه بهتر شیوه‌نامه‌های بهداشتی، همکاران در حوزه های برنامه سازی باید با متخصصان و کارشناسان حوزه سلامت حتما مشورت کنند و گروه عصرجدید هم با توجه به این اصل مهم، رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی و توصیه های ستاد مبارزه با کرونا را برای حفظ سلامت مردم خوب کشورمان بر خود واجب می داند.

وی با اشاره به تفاوت ساختار برنامه عصرجدید با دیگر برنامه های تلویزیونی گفت: این برنامه به لحاظ تعداد تماشاگران که در هر برنامه نزدیک به ۹۰۰ تا هزار نفر در محل ضبط برنامه حضور دارند و همچنین مدت زمان ضبط طولانی تر برنامه نسبت به دیگر برنامه، شرایط متفاوت تری دارد.

علیخانی ابراز امیدواری کرد به زودی ضبط استعدادیابی عصرجدید با حضور تماشاگران در لوکیشن جدید این برنامه شروع شود.

گفتنی است حدود ۱۰ قسمت از فصل جدید برنامه در اواخر دی‌ و اوایل بهمن ماه ضبط شده بود.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

آخرین ها