تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 72774
احسان کرمی گفت: بدنبال کسب شهرت در عرصه بازیگری نیستم بلکه می‌خواهم نقش‌های تاثیرگذار و ماندگار ایفا کنم.

به گزارش سینماسینما، احسان کرمی افزود: تاکنون پیشنهادات زیادی در عرصه سینما و تلویزیون داشتم اما برایم مهم آن است که نقش هایی را بازی کنم که در ذهن مخاطبان ماندگار باشد.

وی که به تازگی در سریال تلویزیونی «هیات مدیره» ساخته مازیار میری ایفای نقش کرده، در مورد نقشش در این سریال گفت: مازیار میری از کارگردان های با تجربه و برجسته کشور است که به نظرم هر بازیگری دوست دارد در فیلم های او بازی کند.

کرمی تصریح کرد: در سریال تلویزیونی «هیات مدیره» در مقابل حدیث میرامینی به عنوان یک زوج که در یک ساختمان جدید دچار مشکلاتی می شوند، بازی می کنم.

وی با بیان اینکه در تهران، تلویزیون با ریزش مخاطب مواجه است، گفت: در حالیکه در شهرستان ها، تلویزیون بیشترین مخاطب را دارد و ضرورت دارد برنامه های کیفی بیشتر تولید شوند.

مجری برنامه تلویزیونی «زنده رود» ادامه داد: اکنون بیشترین تمرکزم روی تئاتر و بازی در سریال «هیات مدیره» است .

«هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی مهران رسام قصه زوج جوانی را روایت می کند که با نقل مکان به ساختمان جدید درگیر اتفاقات تازه ای می شود.

نویسندگی این سریال را علی خودسیانی بر عهده داشته و نگار جودنی دستیار اول کارگردان، نوشیا عبدالله زاده منشی صحنه، سارا صفری طراح لباس، مرتضی غفوری تصویربردار، رضا کشاورز صدابردار، سودابه سعید نیا تدوین گر، حسین عباسی مدیر تولید از دیگر عوامل تولید «هیات مدیره» هستند.

همچنین ثریا قاسمی، کمند امیر سلیمانی، مریم امیر جلالی، ناهید مسلمی و شیرین آقا کاشی در این سریال ایفای نقش خواهند کرد.

سریال تلویزیونی «هیات مدیره» در ۳۰ قمست ۴۰ دقیقه ای از شبکه پنج پخش خواهد شد.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها