تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 9686

سیدجمال ساداتیانمحمد تاجیک: ده سینماگر ایرانی برای توضیح در زمینه پخش تیزرهای تبلیغاتی فیلم هایشان از شبکه های ماهواره ای به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده اند.


به گزارش روزنامه سینما، این سینماگران  روز شنبه با حضور در دادسرا باید در زمینه پخش تیزرهایشان از شبکه های ماهواره ای توضیح دهند .
سید جمال ساداتیان تهیه کننده فیلم جامه دران یکی از این تهیه کنند گان است که در گفت وگو با سایت “سینماسینما” خبر احضارش به دادسرا را تایید کرد.

ساداتیان در گفت وگو با “سینماسینما “توضیح می دهد که فیلم جامه دران هم اکنون در آمریکا و کانادا و… در اکران است .
به گزارش سینماسینما، گویا پخش تیزرهای چنین فیلم هایی با توجه به اکران خارج از کشور آنها از سوی پخش کننده خارجی این فیلم ها صورت گرفته است .
ساداتیان در گفت وگو با سینماسینما می گوید: با توجه به اکران این فیلمها در خارج از کشور امکان دیگری جز شبکه های ماهواره ای برای تبلیغ چنین فیلمهایی وجود ندارد. او می گوید وقتی تلویزیون ایران در تیزرهای تبلیغاتی فیلم جامه دران، پگاه آهنگرانی و باران کوثری را حذف می کنند آیا شرایط مناسبی برای تبلیغ فیلم های ایرانی وجود دارد.

او ادامه می دهد : این در حالیست که هزینه های بیلبورد های تبلیغاتی نیز بسیار زیاد است. دراین وضعیت چه شرایطی برای تبلیغ فیلم های ایرانی فراهم شده است؟

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها