تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 43468

ایتالیا ایتالیاسینماسینما،علی پاکزاد – سارا بهرامی بازیگر فیلم «ایتالیاایتالیا» با تاکید براینکه به دلیل شناختش از کاوه صباغ‌زاده بازی در این فیلم را پذیرفته، به جذابیت‌های این نقش به دلیل تفاوت‌هایش با دیگر نقش‌های پیشنهادی به او تاکید کرد.

به گزارش سینماسینما، بهرامی بازیگر فیلم «من دیه‌گو مارادونا هستم» با فیلمی جدید و نقشی متفاوت در جشنواره سی پنجم ظاهر شده است.

بهرامی درباره حضور در «ایتالیاایتالیا» گفت: «مهمترین موضوعی که برای هر بازیگری وجود دارد این است که بتواند به خوبی نقشی را انتخاب کند. از جشنواره گذشته به خودم قول دادم که به سراغ بازی‌های متفاوت بروم. می‌توانم در نقش‌های زیادی بازی کنم، یعنی من فقط دختر محجوب خوب و گریان سینما نیستم. من کاوه صباغ زاده را می‌شناختم و به کارهایی که ارائه می دهد نیز ایمان دارم. صباغ‌زاده فیلمی را به عنوان فیلم اول ساخته که هیچگاه در سینمای ایران تجربه نشده است. از روز اول صباغ‌زاده می‌دانست که می خواهد چه کاری انجام دهد.»

او ادامه داد: «نقشی که در فیلم «ایتالیاایتالیا» دارم به من و شخصیتی که دارم بیش از نقش‌های دیگری که بازی کرده بودم نزدیک است. من شانس خوبی داشتم. زیرا در نقشی بازی کردم که تمام حس‌های متفاوت را در آن تجربه کردم. از ته دل می خندیدم یا گریه می‌کردم. بازیگری هنری نیست که بتوان برای آن تصمیم گرفت، بلکه باید در مسیر آن قرار بگیرید.»

بهرامی درباره نوع بازی که ارائه داده است اضافه کرد: «بازیگر و نقش در مقابل هم قرار می‌گیرند. من سعی می‌کنم همواره هم خودم را تراش بدهم و هم نقشی که بازی می‌کنم را تا بتوانم پرداخت خوبی داشته باشم. تئاتر به شما یاد می‌دهد با بدنتان صحبت کنید و به نقش پرداخت خوبی داشته باشید. زمانی که فیلم «ایتالیاایتالیا» را مشاهده می‌کردم. سکانس خاصی وجود داشت که دست من بیش از حد در حال لرزش بود و این اتفاق به حدی طبیعی بود که در زمان بازی در خود فیلم هم باورم نمی‌شد که دست من این گونه شده است. آن لحظه فهمیدم که به نقشم و بازی که انجام می دهم اعتماد دارم و با عشق به آن می‌پردازم. سعی می‌کنم بازیگری را به صورت درستی تمرین کنم.»

بهرامی درباره فیلم جدیدی که قرار است در آن نقش آفرینی کند گفت: «آخر همین هفته بازی در فیلم جدیدی را شروع می‌کنم که امیدوارم شرایط به خوبی پیش برود و نقش متفاوتی در این فیلم داشته باشم.»

لینک کوتاه

نظرات شما

  1. سروش
    ۱۴, بهمن, ۱۳۹۵ ۳:۳۳ ب٫ظ

    برطور کلی در رصدی که درچند ماه اخیر از سایت های سینمایی مختلف داشته ام، سایت سینما سینما را، از نظر محتوا، سرعت انتقال اخبار و اطلاع رسانی و نیز بی طرفانه بودن و عاری بودن از اغراض سیاسی بیمارگونه و ضدهنری دیگر سایت ها و خبرگذاری ها ، بهترین و قابل رجوع ترین سایت سینمایی کشور یافتم.
    امیدوارم با همین جدیت و روحیه، همچنان به امر خطیر خود در حوزه فرهنگ و هنر سینما ادامه دهید.

نظر شما


آخرین ها