تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۲:۳۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 149594

مسئول امور سینماها‌ی جشنواره فجر گفت: یک سینمای متخلف که در آن پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشده بود اخطار گرفت.
به گزارش سینماسینما به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی سی‌و‌نهمین جشنواره فیلم فجر، محمد رضا فرجی گفت: در روز نخست جشنواره توسط نمایندگان ما در سینماها یک مورد تخلف گزارش شد، به همین خاطر به شکل مکتوب به مدیر سینما اخطار دادیم.
او ادامه داد: در این سینما برخی مواد غذایی بدون رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی فروخته شد که این اتفاق، خلاف مقرراتی بود که برای سینماداران تبیین شده بود. خوشبختانه سریعاً و پس از اخطار کتبی این خوراکی‌ها از سینما خارج شد.
مسئول امور سینماهای جشنواره گفت: دو سینمای دیگر هم قبل از شروع اکران‌ها دچار کمبود مواد شوینده شده بودند که ستاد جشنواره به سرعت این مواد را برای سینماها تامین کرد و البته سینماداران توجیه شدند تا دیگر چنین مشکلی پیش نیاید.
فرجی گفت: امروز البته مشکلی هم در اکران فیلم در پردیس سینمایی «لوتوس» پیش آمد که متاسفانه سانس اول برای مخاطبان پخش نشد. البته این مشکل به سرعت رفع شد و از سانس دوم تماشاگران توانستند به تماشای فیلم بنشینند.
او افزود: مدیر سینمای «لوتوس» البته به دلیل این اختلال تضمین کرد در یک سانس فوق‌العاده اولین فیلمی که دچار اختلال شده بود دوباره برای مخاطبان اکران شود.

لینک کوتاه

آخرین ها