تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 69925

بیست و ششمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم برکلی و پنجمین جشنواره‌ فیلم پورتلند میزبان فیلم سینمایی «کوپال» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی است.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی «کوپال» در ادامه حضورهای جهانی خود به عنوان تنها نماینده‌ سینمای ایران در بخش اصلی جشنواره‌های برکلی و پورتلند آمریکا به نمایش درمی‌آید.

«کوپال» در تاریخ ۲ نوامبر (۱۱ آبان) در بخش مسابقه‌ آثار داستانی جشنواره‌ پورتلند و در روز ۴ نوامبر (۱۳ آبان) در بخش مسابقه‌ آثار سینمایی جشنواره‌ برکلی روی پرده می‌رود.

«کوپال» اولین اثر سینمایی کاظم ملایی است که قرار است ماه آینده در سینماهای کشور به نمایش درآید. این فیلم که سال گذشته به عنوان یکی از آثار متفاوت سی و پنجمین جشنواره‌ فیلم فجر مطرح شد، قصه‌ یک تاکسیدرمیست با نام دکتر احمد کوپال است که دقیقا قبل از تحویل سال نو با چالشی سخت در زندگی‌ شخصی‌اش مواجه می‌شود.

فیلم کوپال امروز بیستم اکتبر (۲۸ مهر) علاوه بر نمایش در بخش مسابقه‌ دوازدهمین جشنواره‌ فیلم اورلاندو در بخش بین‌الملل سی و چهارمین جشنواره‌ فیلم بوگوتای کلمبیا نیز روی پرده می‌رود تا به نمایندگی از آسیا برای کسب حلقه‌ زرین پره‌کلمبین با آثاری از اسپانیا، کانادا، برزیل، فرانسه و کرواسی رقابت کند.

قصه «کوپال» روایت یک هفته از زندگی شکارکش و تاکسیدرمیستی به نام دکتر احمد کوپال با بازی لوون هفتوان در این نقش است که درست قبل از تحویل سال نو دچار چالشی غریب در زندگی شخصی‌اش می‌شود.

عوامل اصلی این فیلم عبارتند از تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: کاظم ملایی، مجری طرح: سیامک کاشف آذر، مشاور هنری و طراح صحنه: محمد اکبری، مدیر فیلمبرداری: مجید گرجیان، طراح چهره ‌پردازی: محمود دهقانی، مدیر تولید: میترا مهتریان، مدیر صدابرداری: حامد صمدزاده، طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان، موسیقی متن: بابک میرزاخانی، تدوین: عماد خدابخش- کاظم ملایی، دستیار اول و برنامه ریز: مهرنوش حسینی، طراح لباس: میترا آسیایی، جلوه‌های تصویری و عنوان بندی: امیر مهران.

لوون هفتوان، نازنین فراهانی و پوریا رحیمی سام بازیگران اصلی این فیلم هستند و سگی به نام شارون نیز از دیگر شخصیت‌های اصلی این فیلم است.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها