تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۲:۱۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 76788

با وجودی که وزارت ارشاد به آثار سخیف یا سیاه‌نما به‌راحتی مجوز نمایش و اکران می‌دهد، یلم جدید یک فیلمساز منتقد دولت را که به نقد مسئولان نجومی‌خوار می‌پردازد رد کرده است!

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار کیهان، وزارت ارشاد به فیلم جدید علی ملاقلی‌پور به‌دلیل نقد رفاه‌زدگی و ‌اشرافیت برخی از مسئولان، مجوز نداد. ملاقلی‌پور از جمله فیلمسازانی است که در انتخابات ریاست جمهوری اخیر از رقبای حسن روحانی حمایت کرده بود و پس از آن نیز در مصاحبه‌های خود انتقادات زیادی را به عملکرد وزارت ارشاد وارد نموده بود، ازجمله در گفت‌وگو با کیهان تصریح کرده بود که عملکرد دولت روحانی در حوزه فرهنگ، لطماتی به جامعه وارد می‌کند. حالا به نظر می‌رسد که دولت قصد انتقام‌گیری از فرزند رسول ملاقلی‌پور را دارد، چون به فیلمنامه جدید او مجوز ساخت نداده‌اند. به ویژه اینکه این فیلم به نقد برخی از مسئولان دولتی که درآمدهای نجومی دارند هم می‌پردازد.
براساس شنیده‌های خبرنگار کیهان، حذف نقد مسئولان نجومی‌خوار، شرط وزارت ارشاد برای صدور مجوز به این فیلم است. این درحالی است که اعضای متعهد و پیشکسوت شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی با این فیلم موافق هستند و ایرادی به محتوای فیلم وارد نکرده‌اند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها