تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 155064

برنامه وقت بندگی رادیو سلامت، در ارتباط زنده با حرم مطهر رضوی مراسم شب های قدر را برگزار می کند.
به گزارش سینماسینما، برنامه وقت بندگی ویژه شب بیست و یکم ماه رمضان با اجرای مجید یراق بافان شامل قرائت قرآن (کبیر قلندزاده) و دعای جوشن کبیر (حاج علی برادران) است که به صورت زنده از حرم مطهر رضوی صحن پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) پخش می شود که از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه تا ۲۳ روی آنتن می رود. بخش دوم مراسم شب بیست و یکم که به صورت زنده از حرم مطهرر رضوی از ساعت ۲۳ و ۲۷ دقیقه آغاز می شود، شامل مرثیه سرایی (کربلایی جعفر ملائکه)، سخنرانی و مراسم قرآن به سر (دکتر رفیعی)، فراز امام رضا (ع) و … است.
برنامه وقت بندگی ویژه شب بیست و سوم ماه رمضان هم به صورت زنده از حرم مطهر رضوی صحن جمهوری اسلامی پخش می شود. این برنامه شامل ترتیل خوانی سوره های روم، دخان و عنکبوت و دعای جوشن کبیر (حجت الاسلام و والمسلمین شجاع) است که به صورت زنده از حرم مطهر رضوی پخش می شود. این برنامه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به مدت ۵۰ دقیقه با اجرای جواد پناهی، رضا گلشاهی و احسان محمدی پخش می شود.
بخش دوم مراسم شب بیست و سوم ماه رمضان که به صورت زنده از حرم مطهر رضوی صحن پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) با اجرای محمد عباسی پخش می شود شامل مرثیه سرایی (حاج ابراهیم قانع)، سخنرانی و مراسم قرآن به سر (حجت الاسلام و المسلمین عالی) و … است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها