تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 171444

 

برنامه «رخ به رخ» پنجشنبه ۱۲ اسفند میزبان اردشیر رستمی بازیگر، شاعر و کاریکاتوریست خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ اردشیر رستمی که با ایفای نقشِ جوانی «شهریار» در سریالی به همین نام به کارگردانی کمال تبریزی شناخته شد با حضور در برنامه «رخ به رخ» به گفت‌وگو با امیرعلی دانایی خواهد پرداخت.
رستمی پیش از حضور در سینما و تلویزیون با طراحی‌ها و شعرهایش در آثاری مانند «اردشیر نامه»، «تلنگر»، «شهروند خط صفر» و … با مخاطب ارتباط برقرار کرده بود.
گفت‌وگو در این برنامه در مسیری دنبال می‌شود که نتیجه آن نزدیک شدن به قسمت‌های کمتر دیده شده از روحیات و زندگی مهمان برنامه است.

در «رخ به رخ» که همه بخش های استودیویی آن به صورت یک فضای باز برای بیننده آشکار است، امیرعلی دانایی گفتگو با مهمان را از اتاق گریم شروع کرده و در میز گفتگو ادامه می دهد. استندآپ، آئینه و کافه رخ به رخ از دیگر بخش های این برنامه است که هر یک بنا بر ویژگی های منحصر به فردِ مهمان حال و هوایی ویژه پیدا می کند.
«رخ به رخ» برنامه‌ای از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه کنندگی مهدی بابایی، کارگردانی حسین فاطمیان و نگارش یاسر حقیقی پور است که پنجشنبه و جمعه ها بعد از بخش خبری حوالی ساعت ۲۳:۰۰ و ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها