تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 83791
شبکه‌های مختلف تلویزیون برای تعطیلات آخر هفته نیمه فروردین ماه سال جدید ۱۶ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن تدارک دیده‌اند.

به گزارش سینماسینما، با شروع پخش عادی برنامه‌های تلویزیون در سال نو، همچون گذشته فیلم‌های سینمایی ایرانی و خارجی در جدول پخش آخر هفته شبکه‌های مختلف تلویزیون قرار گرفتند.

این هفته شبکه دو فیلم سینمایی «خانه دوست کجاست» عباس کیارستمی را پخش می‌کند و انیمیشن پرطرفدار «زوتوپیا» نیز از شبکه امید روی آنتن می‌رود.

فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» ساخته محمدرضا خردمندان هم از آثار جدید سینمای ایران است که از شبکه پنج پخش خواهد شد.

بازیگرانی چون کوین اسپیسی، متیو مک‌کانهی و تام کروز از سرشناس‌ترین بازیگران خارجی هستند که این هفته فیلم‌های‌شان روی آنتن می‌روند. خسرو شکیبایی، پژمان بازغی و ساره بیات هم از جمله بازیگران شناخته شده ایرانی هستند که پنجشنبه و جمعه مهمان خانه‌های مردم می‌شوند.

همچنین به جز جدول زیر، فیلم‌های «میان زمین و آسمان» و «ماشه مرگ»، پنج شنبه ۱۶ فروردین و «گرگ مبارز ۲» و «غلاف تمام فلزی»، جمعه ۱۷ فروردین از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

 

نام فیلم و کارگردانشبکهزمان پخشبازیگرانخلاصه داستان
«بلوگا»

کارگردان: مهدی جعفری

یکپنج شنبه ۱۶ فروردین ماه

ساعت ۱۶

پژمان بازغی، مجید پتکی، نسرین بابایی و میلاد حسین‌پوراین فیلم با موضوع شکار بی ‌رویه و غیر مجاز فیل ‌ماهی، یکی از با ارزش‌ترین و گرانبهاترین ماهی های دریای خزر تولید شده است و داستان نوجوانی است که پدر صیادش به علت صید غیرقانونی به زندان می‌افتد و…
«جک ریچر ۲»

کارگردان: ادوارد زوتیک

یکجمعه ۱۷ فروردین ماه

ساعت ۱۶

تام کروز، کوبی اسمالدرز، دانیکا یاروش و آلدیس هادجداستان این فیلم از این قرار است که یک کاراگاه موظف می شود پیگیر یک پرونده ناشناخته شود که درباره یک نظامی تک تیرانداز است که به چند نفر شلیک کرده است و …
«گنج ناشناخته»

کارگردان: مایکل استینر

دوپنج شنبه ۱۶ فروردین

ساعت ۸:۳۰

گروهی از دانش آموزان که شیطنت و بازیگوشی هایشان در مدرسه و محله شهره گشته، تصمیم می گیرند به جای رفتن به اردوی تابستانی مدرسه دست به سفری ماجراجویانه زده گنجی را که از قدیم داستانش را شنیده اند کشف کنند. آنها پس از سفری طولانی که خانواده هایشان را نیز نگران کرده در پی خود می کشاند، از دست یابی به گنج مایوس شده به خانه هایشان باز می گردند. در حالی که در می یابند گنجی که دنبالش بوده اند کم ارزش تر از آنچه دارند ـ یعنی خانواده هایشان ـ بوده است. پس این بار با رضایتی بیشتر نزد والدینشان باز می گردند.
«رابطه»

کارگردان: پوران درخشنده

دوپنج شنبه ۱۶ فروردین

ساعت ۲ بامداد

پرویز پورحسینی، خسرو شکیبایی، پوراندخت مهیمن، منیژه آقایی و شهرام شمسناصر، نوجوانی ناشنوا و لال قادر به ایجاد رابطه با اطرافیان خود نیست. پدر و خواهرش به او بی توجه اند و دل سوزاندن مادر به حال او بی فایده است. ناصر تحت فشار اطرافیان و خانواده از همه کس و همه چیز دلزده است، اما پس از آن که معلمش او را در عدم برقراری رابطه با اطرافیان مقصر می داند به خود می آید. سرانجام پس از آن که تا حدودی قدرت تکلم می یابد با دسته گلی به دیدار معلم می رود.
«درست شبیه پدرم»

کارگردان: بلر ترو

دوجمعه ۱۷ فروردین

ساعت ۸:۳۰

چارلی اسپیگل پسر دوازده ساله ای است که به دلیل ساده بودن و جثه کوچکش از طرف بچه های بزرگتر مدرسه اذیت شده و مجبور است برای جلوگیری از کتک خوردن به آنها باج بدهد. استن پدر چارلی نیز در یک آزمایشگاه کار می کند او نیز از طرف دو تن از همکارانش هر روز مورد تمسخر واقع می شود و برای این معضل خود راهی پیدا نمی کند. چارلی که تقریباً ازطرفت همه بچه های مدرسه طرد شده با دیدن یک باشگاه بدن سازی وارد آن شده و با مردی به نام جو آشنا می شود. جو در واقع مدیر یک شرکت بزرگ است که بعد از جدایی از همسرش پسر کوچکش را ندیده است و به همین دلیل بعد از شنیدن ماجرای زورگویی بچه ها نسبت به چارلی موافقت می کند تا به او کمک کند. چارلی تصمیم می گیرد جو را به عنوان پدر خود معرفی و در مسابقه مدرسه تحت عنوان پدرها و پسرها شرکت کند و از این طریق همه جوایز آن را به دست آورد. این انفاق می افتد و …
«نابغه»

کارگردان: مارک وب

دوجمعه ۱۷ فروردین ماه

ساعت ۱۷

کریس اوانس، مک کنا گریس و لیندسی دانکانمری دختر بچه ۷ ساله ای است که استعداد عجیبی در ریاضی دارد. مادر او نیز استعداد شگرفی در ریاضی داشت اما زود از دنیا رفت. مری با دایی اش فرانک زندگی می کند. کسی سراغ مری نمی آید ولی وقتی متوجه می شوند که او نابغه ریاضی است مادربزرگ (اولین) او به سراغ مری می آید و می خواهد حضانت مری را به عهده بگیرد. اولین به دخترش فشار می آورده تا مسئله خاصی از ریاضی را حل کند ولی با مرگ او حل این مسئله به فراموشی سپرده می شود. اولین مری را نیز برای حل این مسئله می خواهد و فرانک که متوجه این موضوع می شود، راه حل مسئله را که خواهرش قبلا یافته بود به اولین می دهد تا دست از سر مری بردارد و مری پیش فرانک باقی می ماند.
«خانه دوست کجاست»

کارگردان: عباس کیارستمی

دوجمعه ۱۷ فروردین ماه

ساعت ۲ بامداد

یک بچه‌مدرسه‌ای متوجه می‌شود که دفتر دوستش را به اشتباه برداشته‌است؛ بنابراین از خانه بیرون می‌رود تا او را پیدا کند و دفتر را به او پس دهد، اما راهی دشوار و دراز در پیش است و فرصتی اندک …
«بهشت موازی»

کارگردان: شاهد احمدلو

سهپنجشنبه ۱۶ فروردین

ساعت ۱۰:۴۵

میرطاهر مظلومی، سحر ولد بیگی و مهران رجبیاین فیلم طنز با ژانر خانوادگی محصول ۱۳۹۱ سیما فیلم است و درباره صادق جوان متاهلی است که مدتی است کار خود را از دست داده است. وی در طول جستجوی کار به طور اتفاقی و ناخواسته به مراسم جشن نیکوکاری وارد می شود و در این ورود در مسیری پا می گذارد که…
«مایا»

کارگردان: هادی رحیمی خواص

سهجمعه ۱۷ فروردین

ساعت ۱۰:۴۵

نفیسه روشن، سیاوش خیرابی، مهران رجبی، ارش منتظری و زنده یاد ولی الله مومنیدختری در روستای خود در حالی که بیشتر مردان آن شکارچی هستند، توله ببری را به خانه آورده تا آن را بزرگ کند که در این راه درگیر اتفاقاتی می شود.
«پرواز خیالی»

کارگردان: امیلی ادوین اسمیت

سهجمعه ۱۷ فروردین

ساعت ۱۴:۳۰

رابی کی، فاران تاهیر، آکوایلا زول و ماتیاس پونسپرواز واشنگتن به لندن با خلبانی ویل در میان راه گرفتار اتفاقی می شود. با برخورد هواپیما به یک طوفان سهمگین، زمان به سال ۱۹۴۲ باز می گردد. آنها به یک باره شاهد بمباران جنگنده های آلمانی می شوند. در میان مسافران دو تاریخ شناس هستند که با مطالعه ای که از جنگ جهانی دوم دارند می توانند به خلبان و پروازش کمک کنند. تاریخ شناسان به خلبان می گویند که گرفتار سفر در زمان شده اند و تا دوباره وارد طوفان بعدی نشوند این مشکل حل نخواهد شد… این فیلم با ژانر حادثه ای محصول ۲۰۱۵ انگلستان می باشد .
«یاغی دشت»

کارگردان: دنی استرانگ

چهارپنج شنبه ۱۶ فروردین

ساعت ۲۰:۳۰

کوین اسپیسی و نیکلاس هولتداستان فیلم در مورد یکی از برجسته ترین نویسنده های قرن حاضر دیوید سالینجر است. سالینجر جوان قبل از شهرت، به دختر یکی از نویسندگان بزرگ آن روزها علاقمند می شود. اما شروع جنگ و عدم چاپ داستان هایش بر زندگی او تاثیر منفی می گذارد و نامزدیش به هم می خورد. اما غلبه بر مشکلات جنگ و چاپ رمان بلندش، باعث شهرت افسانهدای او می شود. سالینجر در نهایت نیز با دختری عادی ازدواج می کند و به خانه ای در میان جنگل برای دور بودن از دیگران نقل مکان می کند تا بتواند تمرکز بیشتری بر کارش داشته باشد. فیلم در نهایت نشان می دهد ازدواج سالینجر ناموفق بوده و او در تنهایی تصمیم گرفته هیچ یک از داستان هایش را چاپ نکند.
«برج تاریک»

کارگردان: نیکولای آرسل

چهارجمعه ۱۷ فروردین

ساعت ۲۰:۳۰

ادریس البا و متیو مک‌کانهیجیک پسر یازده ساله ایست که کابوس هایی می بیند در این کابوس ها افراد شروری وجود دارند که می خواهند از او برای نابود کردن مرز دو دنیا استفاده کنند. جیک در دنیای واقعی در دست این افراد گرفتار می شود اما او فرار کرده و موفق می شود به دنیای کابوس هایش راه یابد، او در این دنیا با شوالیه آن سرزمین دوست می شود و به مبارزه با افراد شرور می رود و در نهایت با وجود از دست دادن خانواده اش انها را شکست می دهد و تصمیم می گیرد برای همیشه با شوالیه و در دنیای او زندگی کند.
«غول های پاکتی»

کارگردان: گراهام آنابل

پنجپنج شنبه ۱۶ فروردین ماه

ساعت ۹

این فیلم درباره اسنچر است که می خواهد با از بین بردن غول های پاکتی که هیچ آزاری ندارند کلاه سفید مورد علاقه اش را به دست بیاورد که نشان قدرت است. اگز پسر دانشمندیست که مردم فکر می کنند که مرده ولی او سالهاست که پیش غول های پاکتی زندگی می کند و در نهایت به کمک غولها اسنجر را رسوان می کنند و شهر را از دست فریب های او نجات می دهند.
«بیست و یک روز بعد»

کارگردان: سیدمحمدرضا خردمندان

 

 

پنججمعه ۱۷ فروردین ماه

ساعت ۱۳:۳۰

ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق و سینا رازانیهمیشه همین جوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده‌ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه‌ها قسم می‌خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده است.
«زوتوپیا»

کارگردان: بایرون هاوارد

 

 

 

امیدپنج شنبه ۱۶ فروردین ماه

ساعت ۱۸

در شهری که کاملاً تحت کنترل حیوانات است، یک افسر پلیس خرگوش و یک روباه کلاهبردار با همکارییکدیگر از یک پرونده مرموز پرده برمی‌دارند؛ و در این هنگام هیچ‌کس آن دو را جدی نمی‌گیرد و آنها مجبورند به تنهایی با مشکلات زیادی روبه رو شوند.
«بچه نشو»

کارگردان: احمد درویشعلی‌پور

 

 

 

امیدجمعه ۱۷ فروردین ماه

ساعت ۱۸

نیما و جلال پدر و پسری هستند که روابط صمیمانه‌ای با یکدیگر دارند. اما پدر نیما بیش از حد به او محبت می‌کند و به همین دلیل همانند بسیاری دیگر گرفتار یک ویروس می‌شود. ویروسی که بیشتر به سراغ خانواده‌های تک فرزندی می‌رود و موجب تغییر در روابط والدین و فرزندان می‌شود.

منبع: خبرانلاین

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها