تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 108923

مرجانه گلچین که در سریال نوروزی «زوج یا فرد» بازی دارد، معتقد است که مردم در اجتماع زندگی می‌کنند و باید آنچه در اجتماع وجود دارد در تلویزیون نمایش داده شود؛ زیرا دوگانگی اجتماع و تصویر بین مردم فاصله می‌اندازد.

به گزارش سینماسینما، این بازیگر درباره سریال «زوج یا فرد» که در ایام عید از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت، گفت: این سریال در خدمت یک کار کمدی است. ویژگی بازیگری که در ژانر جدی کار می‌کند با طنز متفاوت است. من هم برحسب ویژگی کار طنز جلوی دوربین می‌روم. زمانی که بازیگری در سریالی بازی کرد و اسمش را در تیتراژ قبول دارید و باور کردید یعنی توانسته نقش خود را خوب ایفا کند. من این دریافت حس تفاوت از سریال را به عهده مردم گذاشته‌ام که ببینند و مرجان گلچین را در این نقش بپذیرند.

او ادامه داد: در سریال‌سازی باید طرح نو بیاوریم تا مخاطبان با اشتیاق جلوی تلویزیون بنشینند وگرنه شبکه‌های خارجی را می‌بینند چون خوش آب و رنگ است و حتی اگر سوژه نداشته باشند، چیزی را نشان می‌دهند که دوست داری آن شبکه‌ها را نگاه کنی. اگر می‌خواهیم سریال خوب بسازیم باید وقت بگذاریم، هزینه کنیم و کارشناسان درباره آن تحقیق کنند و طرح بدهند تا کار ناب و به‌روزی بسازیم.

گلچین در پاسخ به این پرسش که اغلب بازیگران دستمزد برایشان اهمیت دارد و به کیفیت توجه نمی‌کنند، بیان کرد: ما با صداوسیما کار می‌کنیم؛ بنابراین نمی‌توانیم دنبال پروژه عجیب و غریب باشیم. دستمزد در تلویزیون استاندارد دارد البته اگر بتوانی آن را در زمان مناسب دریافت کنی وگرنه باید دنبال دستمزد خود باشی. من که سال‌هاست در تلویزیون کار می‌کنم دستمزد عجیب و غریبی در تلویزیون نمی‌دهند زیرا اگر بازیگری یک سال کار کند و چندسال بیکار باشد، دستمزد عجیبی نیست.

این بازیگر درباره مشکلات سال ۹۷ گفت: بدبختی و مشکلات مردم که به حوزه هنر هم سرایت کرده و از دست دادن همکارانمان از بدی‌های سال ۹۷ بود.

او ادامه داد: من حال خوش که در حال حاضر وجود ندارد را برای مردم آرزو می‌کنم و دلم می‌خواهد حالمان خوب شود اما نیست. آن‌هایی که می‌دانند باید کاری کنند تا حالمان خوب شود، کاری انجام دهند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها