تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 88411
سریال «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان جزو پروژه های الف طبقه بندی شد و ادامه آن زیر نظر مرکز سیما فیلم تولید می شود.

به گزارش سینماسینما، سریال «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان تیرماه ۹۶ برای پخش از شبکه پنج سیما کلید خورد و تصویربرداری آن بعد از یک سال هنوز هم ادامه دارد.

این سریال به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان پروژه ای در حوزه تاریخ معاصر است که در ۵۰ قسمت ساخته می‌شود و تاکنون بیش از ۵۰۰ دقیقه از آن تصویربرداری شده است.

داستان این سریال به زندگی دختری جوان در سال ۱۳۱۹ می‌پردازد که به دلیل نداشتن شناخت از وضعیت کشور و آداب رسوم دچار بحران شدیدی می‌شود اما با کشف حقیقت سنت‌ها و رفتارها به آرامش و زندگی مشترک می‌رسد. بخش هایی از داستان این سریال که درباره خسرو و مهربانو است نیز به کشف حجاب می پردازد.

این مجموعه که در لوکیشن های مختلفی تصویربرداری می شود به دلیل پروداکشن و هزینه هایی که در بر داشته به عنوان یک پروژه الف در نظر گرفته شده است و از این پس امور مربوط به آن در مرکز سیمافیلم انجام می شود.

حسین یاری، هلیا امامی، میترا حجار، پوریا پورسرخ، بیتا فرهی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، رضا یزدانی، رسول نجفیان، علیرام نورایی، حبیب دهقان نسب، مهرداد ضیایی از جمله بازیگران این سریال هستند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها