تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18178

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2014-10-14 08:20:01Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

فیلم “ساکن طبقه وسط ” ساخته شهاب حسینی که  از چند روز قبل مجددا در سینماهای گروه هنر وتجربه  اکران خود را آغاز کرده است با استقبال غیر منتظره ای از سوی مخاطبان مواجه شده است .

به گزارش  سینماسینما؛ این فیلم که در مهر و آبان سال ۹۳ در سینماها اکران شده بود، از ۱۶ خرداد بار دیگر در سینماهای گروه هنر و تجربه اکران شده است.استقبال از فیلم در پردیس سینمایی کوروش و سینما  سوره اصفهان با استقبال خوبی مواجه شده است . در اصفهان استقبال از این فیلم به گونه ای بوده که از همان روز اول و سانسهای ابتدایی ،مخاطبان استقبال بسیاری خوبی از این فیلم کرده اند.

گروه هنر و تجربه پیش از این اعلام کرده بود ، تصمیم این گروه برای اکران این فیلم ،به دلیل موفقیت بی‌نظیر شهاب حسینی در جشنواره کن صورت گرفته و به نوعی تقدیر از این بازیگر سینما محسوب می‌شود.

این فیلم به قلم دکتر محمد هادی کریمی به نگارش در آمده است. شهاب حسینی در “ساکن طبقه وسط” در ٣٨ نقش متفاوت بازی کرده است.

هنگامه قاضیانی، فرهاد اصلانی، محمد هادی کریمی، حسین یاری، حسین محجوب، ساره بیات، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، بهناز جعفری، کامبیز دیرباز، بهنوش بختیاری، امید روحانی، محمد علی شادمان، فخرالدین صدیق شریف، کیانوش گرامی، مانی کسراییان، سحر قریشی و فرید سماواتی از بازیگران این فیلم هستند. امیر سماوات تهیه‌کننده این فیلم سینمایی است.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها