تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 45646

سینما نیمکتبا استقبال قابل توجه مخاطبان از فیلم سینما نیمکت، با مساعدت شورای صنفی نمایش، پردیس های سینمایی زندگی و پردیس ملت نیز ،به اکران این ساخته محمد رحمانیان می پردازند.


به گزارش سینماسینما، از امروز پردیس سینمایی زندگی و از یک شنبه هفته آینده ،پردیس سینمایی ملت به اکران این فیلم خواهند پرداخت.

«سینما نیمکت» دومین تجربه سینمایی محمد رحمانیان و اولین فیلم بلند او در ایران است. محمد رحمانیان بعد از آنکه در سال‌های اخیر نمایش‌های متعددی را در ستایش سینما و موسیقی با یک گروه نسبتا ثابت روی صحنه برده، «سینما نیمکت» را با همان مضامینی که در نمایشنامه‌های خود دنبال می‌کند و با همان گروه بازیگران این بار در قواره پرده سینما آماده نمایش کرده‎است.
ماجرای فیلم در سال های میان ۱۳۶۲ تا ۱۳۷۱ و در دوران ممنوعیت ویدئو می‌گذرد . مردی نشسته بر یک نیمکت در حاشیه شهرهای بزرگ، فیلم‌های برتر تاریخ سینما را برای مردم اجرا می‌کند. به تدریج نمایش آن‌ها به یک نمایش گروهی بدل می‌شود.
بعد از دوره ده روزه نمایش فیلم در پردیس چارسو، سینما نیمکت به مدت ده روز در سینما فرهنگ و سپس ده روز در پردیس کورش به نمایش درمی‌آید.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها