تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18758
فیلم دخترمحمد تاجیک: فیلم دختر آخرین ساخته سید رضا میر کریمی در حالی اکران خود را از امروز -چهارشنبه – در سینماها آغاز کرده است که استقبال قابل توجهی  از این فیلم شده است.

به گزارش سینماسینما، با اینکه فیلم های رضا میرکریمی تفاوت فابل توجهی با فیلم های سینمای مرسوم به بدنه و تجاری دارند ولی این ساخته رضا میر کریمی با استقبال بسیار خوبی در پردیس های سینمایی ودیگر سینماها روبرو شده است .در پردیس کوروش تا ساعت  ۱۱:۵۰ برای این فیلم  سانس در نظر گرفته شده و تماشاگرانی که به تماشای فیلم دختر می روند احتمالا ۲ نیمه شب به خانه های خود برمی گردند!در پردیس تماشا در که در جنوب تهران واقع است این فیلم با استقبال خوبی مواجه شده و سانس ۱۲ شب برای این فیلم در نظر گرفته شده است .در سینما فرهنگ هم سانس ۲۲:۴۵ دقیقه برای این فیلم در نظر گرفته شده است .

در پردیس سینمایی ملت نیز چنین وضعیتی حاکم است و سانس ۱۲ تا ۲ نصفه شب برای این فیلم در نظر گرفته شده است. در پردیس سینمایی زندگی نیز سانس ۱۱:۳۰برای این فیلم در نظر گرفته شده است .

در پردیس چارسو هم برای این فیلم در روز پنج شنبه ،سانس ۱۱:۱۵ در نظر گرفته است . سینما آفریقا هم برای این فیلم سانس ۲۳:۴۵ در نظر گرفته است .

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها