تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 72057

«حورا» ساخته غلامرضا ساغرچیان در سومین روز از جشنواره بین‌المللی «فیل طلایی» هند مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش سینماسینما، فیلم «حورا» در سومین روز از جشنواره بین‌المللی «فیل طلایی» در بخش «چشم انداز آسیا» به نمایش در آمد و با استقبال چشمگیر تماشاچیان مواجه شد.

این فیلم سال گذشته در جشنواره آلایتز هندوستان جایزه «نتپک» را به عنوان بهترین فیلم دریافت کرد.

غلامرضا ساغرچیان که در جشنواره حضور دارد، گفت: برگزاری ورک شاپ مختص کودکان در مدارس و کالج‌های بزرگ شهر حیدر آباد در راستای نمایش فیلم «حورا» از نکات قابل توجه در این جشنواره بود.

وی در ادامه افزود: نشست خبری فیلم «حورا» با استقبال قابل توجه رسانه‌ها و خبرنگاران برگزار شد که خود نشانه توجه مردم دنیا به سینمای ایران است که آن را مدیون پیشکسوتان این عرصه می‌دانم.

همچنین «محمد حق‌بین» سرکنسول جمهوری اسلامی در حیدر آباد هندوستان به اتفاق اعضای کنسول گری و خانواده‌هایشان در سالن نمایش حضور داشتن که در پایان فیلم از نگاه کارگردان به مسئله آب به عنوان دغدغه‌ای جهانی قدردانی شد.

جشنواره «فیل طلایی» که امسال بیستمین دوره آن در حال برگزاری است، چهل سال قدمت دارد و از مقبولیت ویژه‌ای در بین مردم و دولت هند برخوردار است. این جشنواره در سال روز تولد جواهر لعل نهرو نخست وزیر فقید هندوستان برگزار می‌شود.

پخش بین‌المللی فیلم «حورا» به عهده بنیاد سینمایی فارابی است و در آن مهران احمدی، مریم بوبانی، سید جواد زیتونی، مرتضی نخفی، سولماز ندایی، محمد طاهرخانی و… ایفای نقش دارند.

عوامل فیلم عبارتند از: کارگردان و سرمایه‌گذار: غلامرضا ساغرچیان، تهیه کننده: مجید عباسی، فیلمبردار: عارف نامور، تدوین: معصومه امرادی، طراحی صحنه: سعید اسدی، صدابردار: سعید بجنوردی، صدا گذار: آرش قاسمی، آهنگساز: مسعود سخاوت‌دوست و…

بیستمین جشنواره بین‌المللی «فیل طلایی» هند از ۱۷ تا ۲۳ آبان سال جاری در شهر حیدرآباد در کشور هند برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها