تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 40880

آیدین سیارسریع  در روزنامه شهروند نوشت :

بهروز افخمی کارگردان سینما و مجری برنامه هفت یادداشتی را در روزنامه هفت صبح مرقوم فرموده و به کنایه گفته که اصغر فرهادی برای فرار از تماشاگران ناراضی فروشنده که به دنبال پس دادن بلیت خود هستند و همچنین جهت پرت کردن حواس ها از ضعف های فیلم ناچار شده که در مورد گورخواب ها به رئیس جمهور نامه بنویسد. از آنجایی که خبر موثق داریم اصغر فرهادی از شدت ترس از هجوم تماشاگران ناراضی جرات نمی کند وارد ایران شود اقدامات بعدی این کارگردان ورشکسته را برای پرت کردن حواس ملت پیش بینی می کنیم:

تلاش اول)
نامه مجدد به حسن روحانی: آقای رئیس جمهور! من در مورد گورخواب ها نامه می نویسم آنوقت شما ایرباس وارد کشور می کنید؟ این بود شهر آرمانی ای که می خواستیم بسازیم؟ من دیگر چقدر باید نامه بنویسم تا حواس ها از فیلم پرت شود؟ این دیگه آخرین تلاشمه + عکس + فیلم + نامه عجیب کارگردان اسکار گرفته به رئیس جمهور + واکنش کیم کارداشیان به نامه اصغرفرهادی از زوایای مختلف + عکس دیده نشده سه بعدی از سحر قریشی

تلاش دوم)
نامه سوم به روحانی: میگم پرزیدنت جان! دو تا نامه آخر جواب نداد. الان سیلی از تماشاگرهای ناراضی روانه منزل شدن و دارن قفل در رو میشکنن. دستم به دامنت. نمیشه بنزین رو گرون کنی که مردم حواسشون از فروشنده پرت شه؟

تلاس سوم)
پست اینستاگرامی اصغر فرهادی با عکسی از خود با یقه هایی افراشته: مردم عزیز ایران! سلام! وقتی شبکه های توزیع غیرمجازی مانند ممنتو فیلم و سونی پیکچرز اقدام به فیلم های غیراخلاقی کرد (!) متاسفانه بی غیرتی هایی در جامعه رواج پیدا کرد که خوشبختانه من با اتحادی که بین کارگردان ها و حقوقدان های سراسر جهان بوجود آوردم توانستم این دو کمپانی را تعطیل کنم. با تشکر از حمایت های شما، امضا … فدریکو فلینی وطنی.
حواستون پرت شد؟

تلاش چهارم)
عجب آدمای ول نکنی هستین ها! حالا همیشه با چهار تا خبر آبکی و تجاوز به تمساح و اینا حواستون پرت می شدا! به ما که رسید همه متمرکز شدن. (اصغر دکمه ویدیوی گوشی را لمس می کند و روبروی خود می گذارد) واقعا نمی خواستم ولی مجبورم کردین! یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه. (اصغر شال گردن را به دور گردنش می پیچد و به قصد خودکشی فشار می دهد) … آآآآآآ …. هیع! (سپس سعی می کند با زدن هشتگ های جذاب حواس بینندگان هوشیار را از گاف های فروشنده پرت کند) #فرهادی #خودکشی #جهانبخت #مملی #لمینت #قشنگم #تتلو #استاد_باقری #سرهنگ_علیفر #استیج #استیک #بزن

تلاش آخر)
فرهادی که با همه این کار ها باز هم نمی تواند حواس مخاطب را پرت کند و از فشار مردم که می خواهند بلیت شان را پس دهند بکاهد دست به دامن افخمی می شود. افخمی می گوید تنها راهت این است که بیایی از اول دستیار من بایستی، هفته ای یک بار هم بنشینی وسط من و فراستی اعتراف کنی که تمام جایزه ها و تمام افتخارات را با لابی و آشنابازی گرفتی و از سینما هیچ نمی دانی و از ابتدا مقواساز بودی. آنوقت است که مردم بی خیال می شوند و دیگر فشار نمی آورند!

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها