تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۰۱:۵۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 14112

مدیر اجرایی کاخ جشنواره جهانی فیلم فجر بر ایجاد نظم زمانی و فراهم کردن فضایی امن و صمیمی برای مهمانان و مخاطبان جشنواره تاکید کرد.

به گزارش سینماسینما، اشکان خطیبی مدیر پردیس چارسو در کنار دیگر فعالیت‌هایش این روزها مدیر اجرایی کاخ جشنواره جهانی فیلم فجر است. او در گفت و گو با ستاد خبری جشنواره با تاکید بر اینکه مدیر اجرایی همان‌طور که از نامش پیداست، برنامه‌هایی که به شکل نظام‌مند چیده شده‌ را اجرا می‌کند، گفت: با این‌حال به عنوان کسی که خود دستی بر سینما، تئاتر و موسیقی دارد، علائق خودم را دارم و سعی می‌کنم بی‌نظر نباشم. اما بخش زیادی از برنامه‌های جشنواره به تصمیم‌گیری آقای رضا میرکریمی دبیر محترم و آقای رضا کیانیان رییس کاخ جشنواره برمی‌گردد.

خطیبی درباره مشکلاتی مانند طرح ترافیک و دسترسی مخاطبان به پردیس چارسو در ایام جشنواره گفت: ما در شهری زندگی می‌کنیم که در هر جای آن باشیم گرفتار ترافیک هستیم. برگزاری جشنواره‌ای که به نظم زمانی نیاز دارد، همه‌ چیز در آن باید سر ساعت اتفاق بیفتد و در غیر این‌صورت همه چیز در آن مانند دومینو بهم می‌خورد، انتخاب کاخ جشنواره در بخشی از شهر که طرح ترافیک دارد و شاید تردد کمتری داشته باشد، بهتر است.

او اضافه کرد: پردیس چارسو دسترسی خوبی دارد. همه شهروندان تهرانی الزاما با ماشین خودشان تردد نمی‌کنند. چنین جشنواره‌ای هر کجای دیگر هم که باشد، مردم برای دیدن کسانی که دوستشان دارند، می‌آیند و خیلی فرقی نمی‌کند کاخ جشنواره در چه منطقه ای از تهران باشد. با این حال مطمئن باشید تدابیر حفاظتی و امنیتی در نظر گرفته شده که مهمان‌های شناخته شده خیلی مورد توجه قرار نگیرند و برایشان مزاحمتی ایجاد نشود. از جمله اینکه در روزهای جشنواره سه طبقه ۵ و ۶ و۷ در اختیار ستاد برگزاری جشنواره است و دو آسانسور کاملا مجزای VIP وجود دارد که مهمانان را از پارکینگ به طبقات بالا جا به جا می‌کند. در عین حال بر اساس تجربه‌هایی که پیش از این داشتیم فهمیدیم که زمان جشنواره و برگزاری برنامه‌هایی از این قبیل می‌توان از ظرفیت‌های دیگر مانند کنترل چراغ راهنمایی رانندگی و استفاده از خط اتوبوس‌ها استفاده کرد.

سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر از اول تا ششم اردیبهشت ماه امسال به دبیری رضا میرکریمی در پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها