تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 45170

اشکان خطیبیاشکان خطیبی در پست تازه اینستاگرام خود اعلام کرد که بعد از دو سال به دلایل شخصی همکاری اش را با مجموعه چهارسو قطع می کند.

به گزارش سینماسینما، متنی که این هنرمند در صفحه اینستاگرامش قرار داده، به این شرح است:

به نام خداوند راستى
پس از گذشت کمتر از دو سال از انتصابم به عنوان مدیر پردیس نوپاى چارسو علیرغم گمانه زنى هاى اولیه مبنى بر عدم توفیق این پردیس در جذب مخاطب به دلیل واقع شدن در منطقه ا ى تجارى در مرکز شهر تهران،به لطف خدا، همراهى همکارانم در مجموعه و برنامه ریزى مدون مبنى بر جذب مخاطب فهیم به کمک برنامه هایى فراتر از اکران معمول و موظفِ فیلم ها،امروز پردیس چارسو به عنوان یکى از مهم ترین و پرمخاطب ترین پردیس هاى سینمایى ایران و کاخ جشنواره هاى مهمى چون سینما حقیقت،فیلم کوتاه تهران و جشنواره جهانى فجر شناخته مى شود.
طراحى یک روش کارى و اجرایى نظام مند، تربیت کادر اجرایى کم خطا، استفاده از ظرفیت هاى بالقوه ى مجموعه براى برگزارى نمایشگاه هاى نقاشى و عکس،تئاتر،کنسرت ،شب هاى ادبیات، نقد فیلم و… از جمله اهدافى بود که از ابتداى امر بر خودم تکلیف کردم و خوشبختانه همه ى این امور محقق شدند.
امروز در تاریخ ٢٣ بهمن ٩۵ و پس از اتمام سى و پنجمین جشنواره فیلم فجر، تصمیم به قطع همکارى با مجموعه چارسو را به دلایل شخصى اعلام مى کنم.
ضمن تقدیر و تشکر از حمایت و تعامل سازمان امور سینمایى، اداره کل سینماى حرفه اى و موسسه سینماشهر، ازخداوند متعال براى مجموعه چارسو آرزوى موفقیت، استمرار درک مخاطب هنرى، نظم و مشترى مدارى دارم.
باقى بقایتان

اشکان خطیبی

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها