تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 67996

۱۳ بازیگر جدید به مجموعه تلویزیونی «محکومین» اضافه شدند. این سریال به صورت اپیزودیک ساخته می‌شود.

به گزارش سینماسینما، سپیده خداوردی، پژمان بازغی، سیروس گرجستانی، ساغی زینتی، آتش تقی‌پور، مریم کاویانی، نیما شاهرخ شاهی، کامران تفتی، نگین معتضدی، بهرام ابراهیمی، حسین محجوب، مریم سعادت و شبنم قلی‌خانی، بازیگران جدید این سریال اپیزودیک هستند که به‌زودی مقابل دوربین خواهند رفت.

موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود.

از امروز ۱۱ مهر تا جمعه ۱۴ مهر گروه برای تصویربرداری اپیزود “فرزند”، به منطقه احمدآباد مستوفی می‌روند و سکانس‌های مربوط به منزل اکبر با بازی سید مهرداد ضیایی در این منطقه ضبط خواهد شد.

داستان اپیزود فرزند روایت فرد دارو فروشی است که در خیابان ناصر خسرو تهران کار می کند. او (مهرداد ضیایی) بدون اینکه بداند، دارویی تاریخ مصرف گذشته را به فردی می فروشد. پس از مصرف، فرزند آن مرد دچار تشنج شده است و بدنبال آن پدر بچه از اکبر شکایت می کند و او در دادگاه ضمن اعلام بی اطلاعی از تاریخ مصرف دارو، به جرمش اعتراف می کند و دادگاه او را بخاطر تخلفی که پذیرفته، حکم جایگزین زندان برایش صادر می کند.

مجموعه تلویزیونی «محکومین» به تهیه‌کنندگی بهروز مفید، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها