تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۱۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 146690

سازمان تاکسیرانی شهر تهران در واکنش به سوال پرحاشیه مجری یکی از برنامه های تلویزیونی اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش سینماسینما، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در واکنش به سوال مجری برنامه دستپخت مورخ ۲۲ .۹. ۹۹ به قشر خدوم تاکسیران اطلاعیه ای را صادر کرد که در این اطلاعیه آمده است:

«به عنوان نماینده خانواده بزرگ تاکسیرانی شهر تهران برآن شدیم تا در مواجهه با سوال پرحاشیه مجری برنامه دستپخت با مضمون: بابات راننده تاکسی است پیش دوستات ناراحت نمی شی؟ با انتشار این متن از منزلت و جایگاه شریف تاکسیرانان خدوم پایتخت و خانواده محترم آنها دفاع کنیم، چرا که شایسته نیست این قشر خدوم و زحمت کش از سوی رسانه ملی که باید مروج فرهنگ اسلامی ایرانی باشد مورد توهین قرار بگیرند.
ناوگان عظیم و گسترده تاکسیرانی گزینه اول در امر جابجایی و سرویس دهی به شهروندان به خصوص در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا به شمار می آیند و طی یک سال گذشته به عنوان قشر آسیب پذیر متحمل دغدغه های معیشتی و همچنین از دست دادن عزیزان خود شده اند.
خودروی تاکسی و شغل شریف تاکسیرانی ضمن فعالیت در شرایط سخت کاری، همواره تداعی اعتماد و اطمینان خاطر در شهروندان بوده و این مهم ارزشمند و قابل ستایش است.
این اطلاعیه برای دفاع از تاکسیرانان خدوم، مسئولیت پذیر و باوجدان صادر شده است و به حق، تمامی شهروندان محترم، خود شاهد تلاش متعهدانه تاکسیرانان تهرانی هستند.»

همچنین این سوال عجیب در برنامه دست‌پخت، واکنش های اعتراض آمیز زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشت.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها