تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 75585

محسن امیریوسفی و سیدجمال ساداتیان درباره حضور «آشغال های دوست داشتنی» در جشنواره فیلم فجر ابراز امیدواری کردند.

به گزارش سینماسینما، محسن امیریوسفی، ‌کارگردان سینمای ایران، برای بار پنجم فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» را به‌ جشنواره فیلم فجر برای داوری تحویل داد. این کارگردان پرتلاش که باوجود ساخت فیلم‌های کم، رکورد بیشترین تعداد فیلم توقیف‌شده را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است، ظاهرا با همه مشکلات و موانع از اکران فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» ناامید نشده است.

در ماه‌های گذشته فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» بعد از پنج سال نه‌تنها رفع توقیف شد، ‌بلکه توانست پروانه نمایش رسمی وزارت ارشاد را دریافت کند. محسن امیریوسفی ضمن تأیید خبر فوق توضیح داد: «فیلم آشغال‌های دوست‌داشتنی در چهار دوره جشنواره فیلم فجر به‌دلیل نداشتن پروانه نمایش از شرکت در این جشنواره ملی بازماند و حتی فرصت پیدا نکرد که هیئت انتخاب، فیلم را ببینند. اما امسال این فیلم پروانه نمایش رسمی دریافت کرده است. با توجه به این نکته و با نزدیک‌شدن به ایام جشنواره و اکران‌نشدن فیلم، ‌ترجیح دادم فیلم خود را به جشنواره فیلم فجر ارائه دهم.»

سیدجمال ساداتیان، عضو هیئت انتخاب سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر در پاسخ به این سؤال که نظرتان درباره حضور فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» در جشنواره فیلم فجر چیست، ‌گفت: «من هم به‌عنوان یک عضو خانواده سینما و هم یکی از اعضای هیئت انتخاب جشنواره فیلم فجر، ‌درصورتی‌که این فیلم مراحل قانونی ثبت نام در جشنواره را طی کرده، خوشحال خواهم شد که هم بتواند در جشنواره حضور پیدا کند و هم‌ رنگ پرده سینما را ببیند.»

منبع: شرق

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها