تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 90423
دیوید لینچ کارگردان نامدار سینما از معدود هنرمندان سرشناسی است که در توصیف ترامپ از جملات مثبتی استفاده کرده است.

به گزارش سینماسینما، در حالی که بسیاری از بزرگان سینمای آمریکا از رابرت دنیرو گرفته تا مایکل مور منتقد سرسخت دونالد ترامپ هستند و حتی گاهی از انتقاد فراتر رفته و او را با الفاظی توهین‌آمیز خطاب قرار داده‌اند، دیوید لینچ در گفتگویی تازه با نگاهی مثبت درباره ترامپ سخن گفته است.

در دورانی که بیشتر سلبریتی‌های دنیای غرب علیه سیاست‌های ترامپ موضع می‌گیرند، کارگردان «مخمل آبی» احتمال می‌دهد که نام ترامپ به عنوان یکی از بزرگترین روسای جمهور آمریکا در تاریخ ثبت شود. او درباره ترامپ گفت: «هیچ فردی قادر نیست به شیوه‌ای هوشمندانه با او مقابله کند.»

البته لینچ همواره اعلام کرده است که اهل سیاست نیست و با استناد به این سخنان نمی‌توان او را در شمار حامیان ترامپ قرار دارد اما لینچ باور دارد که ترامپ پرده از ناکارآمدی‌های دولت آمریکا برداشته است.

لینچ می‌گوید: «این به اصطلاح رهبران ما قادر به هدایت کشور در مسیر پیشرفت نیستند. آن‌ها نمی‌توانند کاری انجام دهند. مثل کودکان عمل می‌کنند. ترامپ همه این‌ها را نشان داد.»

کارگردان «جاده مالهالند» که برای تبلیغ کتاب جدیدش با عنوان «اتاقی برای رویابافی»‌ با گاردین صحبت کرده، به پررمز و راز صحبت کردن مشهور است. او در این مصاحبه اعلام کرده است که دوست ندارد پروژه‌هایش را برای مخاطبان شرح دهد.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها