تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 52437

امتحان نهاییبا آغاز اکران فیلم «امتحان نهایی» عادل یراقی در ۱۰ سالن سینما، چیدمان اکران نوروزی تغییر کرد.

به گزارش سینماسینما، آمار فروش فیلم‌های نوروزی تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه به روایت پخش‌کنندگان سینمای ایران اعلام شد.

سعید خانی پخش‌کننده‌ی فیلم «امتحان نهایی» ساخته‌ی عادل یراقی با بازی لیلا زارع و شهاب حسینی که از روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه در ۱۰ سینمای تهران به نمایش درآمده است،درباره آخرین رقم فروش این فیلم گفت: این فیلم در روز چهارشنبه، ۱۰ میلیون و پنج شنبه ۲۱ میلیون فروش داشته‌ است که این رقم با توجه به شروع اکران و تعداد محدود سالن نمایش، رقم مناسبی است.

این پخش‌کننده با اعلام مجموع فروش ۳۱ میلیونی «امتحان نهایی» در دو روز نخست، خاطرنشان کرد: از فردا شنبه به تعداد سینماهای این فیلم در شهرستانهای چون اصفهان، شیراز و مشهد،اضافه خواهند شد.

به گفته‌ی خانی؛فیلم‌های مستقل و اجتماعی برای اکران وضعیت نگران کننده‌ای دارند و در این راستا ما با کلی پیگیری فعلا توانسته‌ایم، ۱۰ سالن بگیریم بنابراین امیدواریم در روزهای آینده به تعداد سالن‌هایمان اضافه شود.

فیلم «امتحان نهایی» با فیلم‌نامه‌ای از عباس کیارستمی ساخته شده است و طبق اعلام پخش‌کننده، تبلیغات تلویزیونی‌اش هم بزودی آغاز می‌شود.

فروش «ماجرای نیمروز» بیش از ۳ میلیارد

فیاض پارسیان پخش‌کننده فیلم «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمد حسین مهدویان نیز خبر داد که این فیلم در تهران ۲ میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان و در شهرستانها ۱ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان فروش داشته است.

آخرین فروش «آباجان» و یک روز بخصوص»

علی سرتیپی مدیرعامل «فیلمیران» نیز از فروش یک میلیارد و ۲۳۵ میلیونی «آباجان» هاتف علیمردانی و یک میلیارد و ۶۰ میلیونی «یک روز بخصوص» همایون اسعدیان در تهران و شهرستانها خبر داد.

«گشت ۲» و «خوب،بد جلف» چقدر فروختند؟

مختاری از دفتر «هدایت فیلم» درباره‌ی فروش «گشت ۲» و «خوب،بد جلف» توضیح داد: فیلم «خوب،بد جلفـ» بیش از ۹ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در تهران و ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون در شهرستانها فروش داشته است، که مجموع فروش آخرین ساخته‌ی پیمان قاسم خانی را به رقم ۱۴ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان می‌رساند.

به گفته‌ی این پخش کننده «گشت ۲» در تهران ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و در شهرستانها ۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان فروخته است که مجموع فروشش را در تهران و شهرستانها به ۱۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان می‌رساند.

اعلام رقم فروش «سه بیگانه»

حبیب اسماعیلی پخش کننده‌ی «سه بیگانه» به کارگردانی مهدی مظلومی نیز آخرین فروش این فیلم را یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون در تهران و شهرستانها اعلام کرد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. علی
    ۱, اردیبهشت, ۱۳۹۶ ۶:۲۴ ب٫ظ

    ببخشید اشتباها خوب بد جلفو زدین اخرین ساخته پیمان قاسم خانی

نظر شما


آخرین ها