تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 10643

تالار وحدتکارگردان مراسم افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر معتقد است که در مراسم افتتاحیه امسال بیشتر به اصل موضوعات پرداخته خواهد شد و سعی شده حاشیه‌ای وجود نداشته باشد.

به گزارش سینماسینما، مجید برزگر گفت: افتتاحیه بر روی سن گردان و دکور بزرگ با حضور سه مجری در تالار وحدت اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه سه بخش عمده در افتتاحیه خواهیم داشت افزود: در ابتدای مراسم سخنرانی حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و محمد حیدری دبیر سی و و چهارمین جشنواره فیلم فجر به عنوان میزبانان این مراسم را خواهیم داشت و بعد از آن جوایز بخش تبلیغات سینمای ایران با معرفی نامزدها و اهدا سیمرغ بلورین به برندگان بهترین پوستر، عکس، تیزر و آنونس داده خواهد شد.

کارگردان مراسم افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر ادامه داد: برای بخش سوم، یعنی برگزاری بزرگداشت‌ها طراحی ویژه‌ای داریم و هنرمندان به نحوی متفاوت در این بخش حضور می‌یابند و ویدئوهایی نیز برای هر یک از چهار هنرمند شناخته شده که نمایش داده می‌شود.

وی تاکید کرد: علاوه بر این بخش موسیقی هم در افتتاحیه جشنواره خواهیم داشت و سعی می‌کنیم برنامه در دوساعت تمام شود.

برزگر عنوان کرد: امسال یکی از مسائل جدی ما تلاقی مراسم افتتاحیه با جشنواره تئاتر فجر بود زیرا تالار وحدت تا آخرین ساعات روز شنبه در اختیار گروه بزرگ تئاتری کشور آلمان است و ما می‌توانیم سالن را از ساعات پایانی شب شنبه در اختیار داشته باشیم. امیدوارم من و همکارانم با تلاش شبانه روزی بتوانیم در یک روز باقی مانده افتتاحیه را به خوبی اجرا کنیم.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها