تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 149293

آسیا آرجنتو بازیگر ایتالیایی، راب کوهن کارگردان مجموعه فیلم های «سریع و خشگمین» را به تجاوز متهم کرد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، آسیا آرجنتو (آزیا آرجنتو) بازیگر ایتالیایی اتهامات تازه ای مبنی بر سوءاستفاده جنسی علیه راب کوهن کارگردان فیلم های «سریع و خشمگین» مطرح کرده است.

بازیگر و کارگردان ایتالیایی که یکی از صداهای مهم و اصلی جریان بوجود آمده علیه آزار و اذیت جنسی در هالیوود به شمار می آید و یکی از اولین کسانی است که هاروی واینستین مرد پرنفوذ هالیوود را به تجاوز متهم کرد روز یکشنبه ۲۴ ژانویه گفته های خود در نشریه های ایتالیایی درباره راب کوهن را تایید کرد.

آرجنتو گفت: این اولین بار است که من درباره کوهن صحبت می کنم، او از من سواستفاده کرد، این شخص به زور به من نوشیدنی داد و مرا بیهوش کرد، واقعا در آن لحظه نمی دانستم چه اتفاقی رخ داده است.

آرجنتو در این مصاحبه گفت، این اتفاق سال ۲۰۰۲ در جریان فیلمبرداری فیلم «xXx» به کارگردانی کوهن با بازی ساموئل ال جکسون و وین دیزل رخ داده است.

کوهن در سال ۲۰۱۹ با دو اتهام مشابه همین از سوی دخترش ولکری ویتر و زنی که نخواست نامش فاش شود مواجه شد. البته کوهن در آن زمان هر دوی این اتهامات را تکذیب کرد.

سخنگوی راب کوهن درباره این اتهام نیز به رسانه ها گفت: آقای کوهن به طور قاطع این اتهام که از سوی آسیا آرجنتو وارد شده را رد می کند.

منبع: صبا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها