تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۶:۱۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 62382

افشین هاشمیافشین هاشمی می‌گوید: «گذر موقت» فیلمی است که می‌خواهد حالی خوش برای تماشاگران به جا بگذارد.

به گزارش سینماسینما، به تازگی فیلم «گذر موقت» به عنوان سومین تجربه کارگردانی افشین هاشمی بر پرده سینماها آمده که در آن بازیگرانی چون اسماعیل محرابی، مسعود کرامتی، پانته‌آ بهرام، شقایق فراهانی، شبنم فرشادجو، پیام امیرعبدالهیان، آوا درویشی، مرتضی ضرابی، و شقایق دهقان، هومن برق‌نورد و لادن مستوفی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم در معرفی‌های خود بیشتر به عنوان اثری مفرح و کمدی یاد شده است، درحالی که هاشمی بیان کرد: «گذر موقت» اگرچه فضای مفرحی دارد ولی همانند کمدی‌هایی که می‌شناسیم نیست. این فیلم لحظاتی دارد که تماشاگر را می‌خنداند اما بیشتر به دنبال این است که بیننده با حالی خوب سالن سینما را ترک کند و امیدوارم که این اتفاق برای تماشاگران «گذر موقت» بیفتد.

وی ادامه داد: «گذر موقت» حدود یک سال و نیم قبل ساخته شده است و ترجیح می‌دادیم در همان زمان اکران شود، اما شرایط فراهم نشد تا به تابستان امسال رسیدیم.

کارگردان فیلم « خسته نباشید» که سابقه فعالیت زیادی در تئاتر دارد و این روزها نمایشی با نام «شیرهای خان‌بابا سلطنه» را آماده اجرا می‌کند، همچنین گفت: فیلم «گذر موقت» با تئاتر پیوند دارد و اقتباسی از یک نمایشنامه فرانسوی است که به نظرم داستان آن بی‌ارتباط با زندگی شهری درتهران نبود.

این فیلم توسط شرکت رسانه فیلمسازان پخش شده است که حبیب اسماعیلی مدیر این شرکت گفت: در حال حاضر ۱۸ سالن سینما این فیلم را در تهران نمایش می‌دهند و به فروش ۶۰ میلیون تومانی رسیده است.

او افزود: در هفته آینده بیش از ۱۵ شهرستان «گذر موقت» را اکران خواهند کرد.

«گذر موقت» به تهیه‌کنندگی مهدی رحمانی ساخته شده و اخیرا گلاب آدینه هم در پیامی درباره فیلم «گذر موقت» گفته است: این فیلم بسیار خاص و بدون توجه به سلیقه رایج روز ساخته شده است. به تهیه‌کننده و کارگردان آن تبریک می‌گویم که روی این فیلم سرمایه گذاشتند تا مخاطبان یک اثر متفاوت بینند.

او از مخاطبان و علاقه‌مندان سینما دعوت کرده تا به تماشای فیلم «گذر موقت» بنشینند، چون معتقد است پشیمان نمی‌شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها