تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 155168

برنامه “افق روشن” به تهیه کنندگی مرتضی میلانی به موضوعات و چالش های حوزه اجتماعی می پردازد و پاسخگوی مطالبات مردم در این حوزه است.
به گزارش سینماسینما، مرتضی میلانی، تهیه کننده درباره برنامه “افق روشن” توضیح داد: مخاطبان می توانند این برنامه را روزهای شنبه و دوشنبه به صورت زنده از رادیو اینترنتی و از اپلیکیشن ایران صدا ببینند و از رادیو سلامت هم بشنوند. در این دو روز ما به چالش های حوزه اجتماعی می پردازیم و از ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه روانه آنتن رادیو سلامت می شود.
وی ادامه داد: در این برنامه مستند گزارشی متناسب با موضوع مورد بحث داریم و گزارش مردمی از دیگر بخش های برنامه است که کارشناسان مختلف از نگاه شان به این موضوعات می پردازند. تلاش می کنیم مطالبات و نیازهای مردم را در این دو روز پاسخگو باشیم. همچنین در این دو روز با توجه به موضوع مورد بحث یک خبرنگار مختص حوزه خواهیم داشت و شنوندگان می توانند از زبان او شنونده موضوع باشند. به عنوان مثال اگر موضوع درباره اقتصاد سلامت است، خبرنگار اقتصادی خواهیم داشت و اگر درباره محیط زیست است میزبان خبرنگار اجتماعی هستیم.
میلانی با اشاره به روزهای چهارشنبه گفت: اما موضوع روزهای چهارشنبه متفاوت است و به بیانات مقام معظم رهبری می پردازیم. موضوعاتی که ایشان تاکید کردند و برای کشور لازم است، نگاه می کنیم که آیا عملیاتی شده اند و تا کجا پیشرفت داشته اند. در مجموع ما در برنامه افق روشن به مضامین گسترده اجتماعی می پردازیم از محیط زیست گرفته تا مشکلات شهری، جاده ها و …کارشناس مجری برنامه فاطمه شهبازی است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها