تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 116540

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: هر چند حجاب پنج متر پارچه نیست و گاهی برخی چادری‌ها تقوا ندارند اما با این وجود رکن اصلی تقوا حجاب است.

به گزارش سینماسینما ،الهام چرخنده عصر پنجشنبه در اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب در پیاده راه بوعلی همدان بیان کرد: با حضور در این اجتماع بزرگ به غربی‌های می‌گوئیم که نمی‌توانند بین بانوان چادری و بدحجاب نفاق ایجاد کند بلکه ما با هم مشکلی نداریم و مساله حجاب تنها یک توصیه الهی است و قلب بانوی اسلام متعلق به اهل بیت (ع) است.

وی تاکید کرد: ما تاکنون از موضع بالا به افراد بدحجاب نگاه کرده و این امر باعث ترس آنها شد تا جایی که موجب جذب آنها به افرادی شد که میلیاردها دلار برای ایجاد شکاف در خانواده ایرانی هزینه کرده اند.

بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه ابتدا فکر می‌کردم حجاب دست و پای من را می‌بندد اظهار داشت: وقتی از ایران خارج شدم دنبال ادیان شناسی رفتم و در این راستا چند ماه در معابد هندو با خادمان زندگی کرده و امیرالمومنین (ع) و حضرت زهرا (س) را در معبد هندوها یافتم.

چرخنده یادآوری کرد: چند سال پیش در شب تولد امیرالمومنین (ع) هنگام بازگشت به هتل یک موتوری با دو سرنشین چفیه به دوش بنده را مجروح کردند.

وی اضافه کرد: کار این افراد برنامه ریزی شده بود به گونه‌ای که آمبولانس در محل حضور داشت و قبل از مصدومیت بنده موضوع مضروب کردن بنده را در فضای مجازی اطلاع رسانی کرده بودند.

بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: هدف آنها این بود که بگویند هر کس بیاید در زمینه دین و کارهایی که ما نمی‌خواهیم تبلیغ کند مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند در حالیکه آنها دموکراسی را فریاد می‌زنند ولی سکولار هستند، به عقیده این افراد آزادی فقط چیزی است که آنها می‌گوئیم و ما حق انتخاب در یک کشور مسلمان را نداریم.

چرخنده اضافه کرد: آنها می‌خواهند ما به جای اینکه به یک الگو به درس عبرتی برای دیگران تبدیل شویم بنابراین بنده ضرب و شتم این افراد را تکذیب کرده و عنوان کردم که تعادلم را از دست داده و بر روی زمین افتاده ام.

وی افزود: زمانی که در برابر امامزاده حضرت علی اکبر (ع) فردی بر دندان‌های من کوبید دوباره موضوع را تکذیب کردم تا بگویم در این کشور که رهبری با حضور، فصاحت، سواد، بلاغت مثل چتری مراقب جغرافیای کشور است

بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد: پس از آنکه در سال ۹۲ حکم سفیر حجاب و عفاف از سوی رهبر فرزانه انقلاب به بنده داده شد تا کنون افزون بر هشت هزار تن چادری شدند.

چرخنده گفت: مسئولیت این روزهای بنده بسیار سخت شده است در حالیکه بنده از رسته و گروهی نبوده و پول بگیر و حقوق بگیر هیچ ارگانی نیستم.

وی خاطر نشان کرد: می‌توانستم به جای ایران در خارج از کشور زندگی کنم چرا که غربی‌ها به خوبی خریدار ناموس شیعه هستند.

چرخنده تاکید کرد: انقلاب این کشور از شهید شدن رزمندگان شروع نشد بلکه با حجاب بانوان شروع و تداوم یافت و خیلی‌ها رفتند که ما با قدرت در کشورمان قدم بزنیم.

وی خاطرنشان کرد: از سال ۹۲ پس از بازی در سریال آوای باران تاکنون هفت قرارداد بازیگری بنده لغو شد که این ندیده و بایکوت شدن همان چیزی بود که من خواستم.

ایرنا

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها