تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 150156

فیلم کوتاه امروز یک روز معمولی است ساخته بردیا قاسمعلی به عنوان نماینده کشورمان به بخش مسابقه‌ی یازدهمین جشنواره‌ی فیلم لیفت آف انگلستان راه یافت. 

به گزارش سینماسینما جشنواره بین‌المللی فیلم لیفت آف (The Lift-Off session Online) فرصتی مغتنم برای کشف فیلمسازان جوان است و در بخش‌های مختلف؛ از جمله  فیلم‌های سینمایی بلند، فیلم‌های کوتاه، انیمیشن و … برگزار می‌شود. این جشنواره بنا دارد که از فیلمسازان مستقل حمایت کند.

امروز یک روز معمولی است به کارگردانی بردیا قاسمعلی سومین ساخته این فیلمسازِ جوان است که پس از گذر از دو مرحله‌ی انتخاب مردمی، اکنون در دو بخش مستقل در جشنواره فیلم کوتاه لیفت آف حضور دارد.  

امروز یک روز معمولی است که با ارادتی به ویرجینیا وولف به نگارش در آمده، به بحرانهای ذهنی و عاطفی زنی روشنفکر می‌پردازد که دچار نوعی شیدایی و افسردگی شده. همسرش همه تلاش‌اش را به کار می‌بندد تا او را به زندگی امیدوار کند اما …. 

عوامل فیلم عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: بردیا قاسمعلی، نویسنده: ساجده شمس،  بازیگران: فاطمه شمس، محسن غفاری، دستیار کارگردان: میلاد سنایی، چهره پردازی: نیلوفر شریف، تصویر و تدوین: بردیا قاسمعلی، موسیقی: علی شمس، تنطیم: نیما اولادی، طراح صحنه و لباس: ساجده شمس، دستیار صحنه و لباس: بهناز باقری، صدا بردار: آرش بختیاری، روابط عمومی و مترجم: هستیا قاسمعلی.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها