تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 24597

امکان مینافیلم سینمایی امکان مینا، شانزدهمین ساخته کمال تبریزی در هشتادمین نشست سکانس خانه فیلم فرهنگ سرای فردوس اکران و نقد و بررسی می شود.

به گزارش  سینماسینما، خانه فیلم فرهنگ سرای فردوس روز یک شنبه ۳۱ مردادماه ساعت ۱۸ در هشتادمین نشست سکانس خود با حضور برخی عوامل ؛هیوا مسیح منتقد سینما و با اجرای مازیاار رضاخانی فیلم سینمایی امکان مینا را در بوته نقد قرار می دهد.

این فیلم درباره خبرنگار جوانی است که زندگی عاشقانه ای با همسرش دارد اما در میانه راه، سرنوشت دیگری برای این زوج جوان رقم می خورد.

فیلم امکان مینا، در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و سیمرغ بلورین بهترین چهره پردازی سعید ملکان و بهترین موسیقی متن محمد رضا علیقلی را دریافت کرد.

در بخش های بهترین طراحی صحنه و لباس بهزاد کزازی، بهترین تدوین محمد رضا موئینی و هدی موئینی، بهترین فیلمبرداری فرشاد محمدی، بهترین بازیگر نقش اول زن مینا ساداتی، بهترین کارگردانی کمال تبریزی، بهترین فیلمنامه فرهاد توحیدی و مرتضی اصفهانی و بهترین فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر شد.

میلاد کی مرام، مینا ساداتی، شاهرخ فروتنیان، بهرنگ علوی، شایسته ایرانی، سیامک صفری، فرزاد باقری، سیامک احصایی، بهادر مالکی و علی مردانه در این فیلم ایفای نقش کردند.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند به فرهنگ سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از تقاطع شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره ۴۴۰۵۸۹۰۰ تماس بگیرند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها