تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 148970

«دست در دست» در چهارمین قسمت از ویژه‌برنامه زمستانی خود که جمعه ۳ بهمن روانه آنتن می شود میزبان امیر کاظمی است.
به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ امیر کاظمی، بازیگر سریال لیسانسه ها که هم اکنون جدیدترین نقش‌آفرینی‌اش در سریال «باخانمان» را شاهدیم، در شب‌نشینی زمستانی «دست در دست» هم‌صحبت سیاوش عقدایی مجری برنامه می‌شود تا معاشرتی گرم در دلِ زمستانی متفاوت با سال‌های پیشین صورت بگیرد.

اما این برنامه در بخش دعوت از گروه های جهادی این بار میزبان کمیل کرمانی یکی از جهادگرانی است که این روزها با داستانی ویژه از شکل‌گیری گروهش و اشاره به یاری‌ها و همدلی‌هایی مثل ساخت مسجد و حضور به موقع در مواقع بحرانی مثل زلزله کرمانشاه، سیل گلستان و خوزستان ، ساخت و تعمیر منازل زلزله زده کرمانشاه، تهیه و توزیع بسته های معیشتی و …انجام داده‌اند، در این برنامه حاضر می‌شود.
«دست در دست» که چندیست فصل پاییزی خود را پشت سر گذاشته در ویژه برنامه فصل زمستانی خود با دعوت از مهمانانی ویژه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، اجتماعی، ورزشی، علمی و … علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه‌های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این مسیر هم‌صحبت افرادی می‌شود که گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.
در این فصل از برنامه «دست در دست» علاوه بر ادامه یافتن کمپین قصه‌ها با محوریت کرونا که به دل‌نوشته‌ها و داستان‌های مختلف ارسالی مخاطبان برنامه حول محور کرونا اختصاص دارد، مستندسازی از این قصه‌ها نیز صورت می گیرد.
دیگر بخش این برنامه پخش موشن‌گرافی‌هایی با نام «قاب خیال» است که در سری زمستانی علاوه بر پرداختن به شخصیت‌های تاثیرگذار و افراد موثر در بزنگاه‌های تاریخی به شخصیت‌های فرهنگی، ادبی، سیاسی و … و ارتباط‌شان با مردم جامعه در موقعیت‌های مختلف می‌پردازد.
«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و کارگردانی احسان مرادی که پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها